Lady Gaga

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Lady Gaga
Video se načítá

Americká popová zpěvačka Lady Gaga se vydala na návštěvu do věznice. Vaším úkolem nebude nic jiného, než obléknout ji do vhodného oblečení, aby nikoho nepobuřovala. Na výběr máte širokou paletu účesů, svršků, rtěnek, sukní, kalhot, bot a slunečních brýlí. Můžete si také vybrat ze dvou pozadí a různých očních stínů.

 
85%
Hra - Lady Gaga Game
Video se načítá

Máš ráda Lady Gagu? Posloucháš ráda její písničky? A co říkáš na její vzhled? Potřeboval by trochu vylepšit, viď? Tak na nic nečekej a dej se do práce v této super makeover hře pro děvčata.

 
80%
Hra - Ultimate Lady Gaga
Video se načítá

Pracujete jako kadeřnice a kosmetička. Jednoho dne se vám naskytla jedinečná příležitost. Musíte se postarat o světovou superhvězdu. Do vašeho salónu přišla popová zpěvačka Lady Gaga a chce se od vás nechat upravit před večerním vystoupením. Dokážete ji zkrášlit? Na konci si můžete obrázek uložit do počítače.

 
76%
Hra - Lady Gaga Saw Game
Video se načítá

Hra inspirovaná filmem Saw. Ďábelský padouch Pigsaw unesl zpěvačku Lady Gaga z jejího koncertu a nutí ji, aby s ním hrála jeho dobře známou, zvrácenou hru. Lady Gaga musí porazit nejšílenější darebáky v historii, aby přežila. Pomozte jí bezpečně utéct z šílené noční můry. Dokážete se dostat pryč zdraví?

 
71%
Hra - Make-Up Lady Gaga
Video se načítá

Americká popová zpěvačka Lady Gaga je známá svou výstředností v chování a oblékání. Máte možnost ji v tom podpořit v rámci této hry. Nejprve se postaráte o make-up obličeje, poté vyberete kostým a na závěr zvolíte doplňky. Jak bude Lady Gaga vypadat je tedy jen na vaší svobodné volbě. Fantazii se meze nekladou.

 
68%
Hra - Star Differences 3
Video se načítá

Star Differences 3 je hra, kde budete muset vynaložit velkou dávku pozorovacího talentu. Vaším úkolem bude totiž hledat rozdíly na obrázcích slavných hvězd. Za vymezený časový limit budete muset najít čtyři různé odlišnosti a zároveň se musíte snažit získat co nejvyšší skóre. Hru vám však usnadní malé kolečko, které vám bude radit při hledání.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
64%
Hra - Lady Baba
Video se načítá

Americká zpěvačka Lady Gaga vzbuzuje různé emoce. Někdo ji miluje, jiný nesnáší. Tentokrát si můžete zahrát hru, jež ji paroduje. Setkejte se s mladou superhvězdou Lady Baba a pomozte jí na cestě ke galavečeru cen Grammy, kde je nominována za nejlepší ženskou popovou hudebnici. Dokážete si dojít pro ocenění?

 
59%
Hra - Lady Gaga Celebrity Makeover
Video se načítá

Popovou zpěvačku známou pod pseudonymem Lady Gaga jistě není třeba dlouze představovat. Žádné extravagantní styly jí nejsou cizí. Zaměstnala vás, abyste jí pomohli připravit se na večerní koncert. Dokážete jí nalíčit tak, aby nezklamala své publikum přílišnou obyčejností? Na konci hry si obrázek můžete vytisknout.

 
55%
Hra - Lady Gaga Makeover
Video se načítá

Lady Gaga je známá americká zpěvačka italského původu, která ohlásila turné po Evropě! Pomozte jí se na to pořádně připravit! Upravte jí účes a pak jí hezky naličte. Budete mít z čeho vybírat, takže se pořádně snažte.

 
54%
Hra - Lady Gaga Beauty Makeup
Video se načítá

Opět další superhra s mega hvězdou Lady Gaga. Tentokrát si vyzkoušíš návrhy makeupu. Jelikož se jedná o Lady Gaga, tak je nutné, aby byl makeup opravdu originální a trochu bláznivý. Dej se do díla.

 
50%
Hra - Lady Gaga Dress up
Video se načítá

Pokud Vám přijde Lady Gaga málo (nebo moc) extravagantní, můžete si její vzhled vylepšit v této flash hře. Zpěvačce můžete změnit účes a oblečení. Můžete přidat zajímavé tetování na obličej a nějaký ten šperk, který každé ženě přidá jiskru. Ať už zvolíte cokoliv, bude to určitě stát za to, důležité je, abyste se dobře bavili.

 
32%
Hra - Lady Gaga Makeup Room
Video se načítá

Američanka Lady Gaga si koupila nový dům. Pro každý pokoj si pronajala bytového designéra, který má za úkol postarat se o vzhled místnosti. Vy jste dostali za úkol vybavit místnost, ve které se bude Lady Gaga líčit. Do vkusu Lady Gaga není jednoduché se trefit, proto vybírejte pečlivě všechny náležitosti.

 
85%
Hra - Lady Gaga Puzzle
Video se načítá

Her s tematikou Lady Gaga se na našich webových stránek hned několik. Tentokrát si se světoznámou zpěvačkou můžete složit několik puzzlí. Na výběr máte ze sedmi různých obrázků. Až si vyberete obrázek, dejte Start Puzzle a začíná se vám počítat čas. Dokážete poskládat všechny maličké dílky zleva doprava?