Kulečník

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Kulečník
Video se načítá

Pokud rádi hrajete kulečník, tak zde je něco pro vás! Na stole se nachází patnáct barevných koulí a jedna bílá. Cílem každého hráče je dostat do děr svou sadu koulí (buď 1-7 nebo 9-15) a poté míček s číslem 8. První hráč, kterému se to povede vyhrál hru. Pokud trefíte do díry kouli s číslem 8 dřív, než na konci hry, prohrajete.

 
70%
Hra - Deluxe Pool
Video se načítá

Máte rádi kulečník? Nyní máte šanci zahrát si jej, aniž byste museli do nějakého klubu či hospůdky. Celá hra se ovládá pouze myší a vaším úkolem se nastrkat všechny koule do děr. Ovšem ne jen tak ledabyle, ale v přesném pořadí, podle čísel, které na sobě mají. Pokud do díry spadne jiná koule, než má, přijdete o body. Snažte se hru odehrát co nejrychleji, na konci se vám totiž čas od skóre také odečte.

 
69%
Hra - Blast Biliards
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Super hra na skóre, ve které musíte dostat koule do jamek dříve, než jim dojde čas. Čas jsou také vaše body. Čím více času vám u každé koule zůstane, tím více dostanete bodů.

 
56%
Hra - 9-Ball
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si zábavnou verzi kulečníku. Vaším úkolem bude strefovat koule do díry od jedničky až po devítku. Pokud potopíte jinou kouli nebo netrefíte žádnou, tak přijdete o 25 bodů.

 
43%
Hra - Real Pool
Video se načítá

Zahraj si kulečník z pohodlí svého domova a zkus obehrát soupeře. Pravidla jsou známá, tágem se rozehraje bílá koule do ostatních a podle toho, kdo jakou barvu první trefí do díry, tak barevné koule bude mít za úkol dostávat do děr ve zbytku hry. Jsi-li na řadě, poklepej na tágo a vyber úhel, pod jakým chceš do bílé koule šťouchnout, pak nastav, jakou sílou by to mělo být, a nakonec stiskni tlačítko strike pro hru.

 
75%
Hra - Game Team Pool
Video se načítá

Ve hře Game Team Pool mají před sebou dva hráči patnáct míčků očíslovaných od jedničky do patnáctky a rozdělených do dvou skupinek. Čísla od jedné do sedmi jsou plná a od devíti do patnácti pruhovaná. K dispozici také je černá osmička. Cílem hry je vybrat si skupinku míčků a umístit je do děr, poté se umisťuje černá koule.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

60%
Hra - Pandemonium Pool
Video se načítá

Zahrajte si netradiční kulečník! Devět koulí plus jedna navíc čeká jen a jen na vás. A co s nimi? No přeci je dostat do děr. A to co nejrychleji, protože čas běží... Na začátku hry si můžete zvolit téma hry a octnout se tak například s koulemi ve vesmíru, ale také si jednoduše můžete vybrat klasickou hru.

 
50%
Hra - Quick Shooting Pool
Video se načítá

Kulečníkové hry jsou poměrně oblíbené. Cílem hry Quick Shooting Pool je došťouchat co nejvíce koulí do děr před vypršením stanoveného časového limitu. Jakmile budete mít jednu kouli, dostanete dalších čtrnáct koulí, které musíte umístit. Podle toho, kam kouel umístíte, dostanete časové bonusy, které vám prodlouží hru.

 
64%
Hra - Sheep Pool
Video se načítá

Tak trošku jiný kulečník si zde můžete vyzkoušet. Pes, který hlídá ovečky, je musí zahnat do domečků. Celá hra je situována na kulečníkovém stole. Díry jsou očíslovány, stejně tak i ovečky. Vaším úkolem je nahnat ovečky do díry se stejným číslem s jakým je označena ovečka. Jakmile skončí ovečka v jiné díře, ostatní začnou hořet.

 
69%
Hra - Skill Jam
Video se načítá

Máte rádi kulečník? Rádi si ho zahrajete na počítači? Pojďte si vyzkoušet své schopnosti a dovednosti ve hře Pool Jam. Na zahrání všech koulí do děr máte omezený časový limit - tři minuty. Dole na herní obrazovce se vám zobrazuje ukazatel síly šťouchu. Snažte se, aby vám bílá koule neskončila v díře.

 
63%
Hra - Uber Pool
Video se načítá

Kulečník je zajámavá hra, při které pomocí dlouhého tága umisťujete kulečníkové koule do děr, které jsou ve speciálním stole. Než vyrazíte si kulečník skutečně zahrát, natrénujte si tahy tága v této hře. Úkol spočívá v tom, dostat všechny koule, kromě bílé, do děr na stole. Nejedná se o typický stůl. Je menší a má netradiční tvar.

 
64%
Hra - Crazy Pool 2
Video se načítá

Užij si 30 úrovní bláznivého kulečníku. Pravidla v této hře jsou zábavně postavená na hlavu. K tomuto kulečníku totiž využiješ teleport, větrák, zmražené hrací koule a další legrační předměty. Skvěle se bav. Nezapomeň do komentářů napsat, jak se ti hra líbí.

 
71%
Hra - Turtle Pool
Video se načítá

Probíhá sezóna želvího sbližování. Udělejte želvy šťastné a najděte jim kamaráda. Použijte myš k srážení želv stejné barvy k sobě a snažte se vyčistit bazén během jedné minuty. Čím rychlejší budete, tím více bodů dostanete. Pokud se vám podaří jedna střela, dostanete také body k dobru. Jedná se o obdobu kulečníku.