Super Mafia Land

77 %

Spuštěno: 3431x | 3,11 MB
 

Ovládání hry - Super Mafia Land

Pohyb
A
Vytrhnutí řepy

Popis hry - Super Mafia Land

Super Mafia Land Flash hra vás zavede do mafiánského podsvětí a dokonce si můžete (podle určitých vlastností) vybrat s jakým mafiánem budete hrát. S vybranou postavičkou pohybujete pomocí klávesových šipek. Vzhledem k rozdílným schopnostem jednotlivých postav, se ve hře řiďte nápovědami na cedulkách. Nejdůležitější ovšem je, dojít bez úhony ode dveří ke dveřím.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá
81%
Hra - Sweet Land
Video se načítá
62%
Hra - Toy Car
Video se načítá
73%
Hra - Start Hunter
Video se načítá

Komentáře

Lili2468(Milujeme Ever After High)

Ahoj, pro pomoc napíšu návod...

Level 1
První krok vyberte si postavičku (nejlépe Mariu)
Jděte a přeskočte jámu... Potom kašlete na ty škrčky tam dole a běžte ke dveřím... Pak držte 3 sekundy šipku dolů a skočte!
Druhý krok vytáhněte ze země řepu a běžte k berušce (k zelenému žebříku.) A na tu berušku hoďte tu řepu... Vylezte nahoru. Pak skočte nahoru a běžte do prava. Až tam budete tak zase přeskočte ty škrčky. Potom vytáhnete řepu a hoďte ji na řepu co se hýbe. Běžte do domečku nad vámi. Přeskočte ten velký vodopád. Pak vytáhnete řepu ale tentokrát vytáhnete bombu dejte rychle bombu ke zdi a utečte ať nevybouchnete! Nechte aby sluníčko vylezlo a běžte do dveří.
Třetí krok skákejte na plošinky přes další vodopád. Běžte dál a uvidíte další zelený žebřík s beruškou. Zase seberte řepu a hoďte ji na berušku. Běžte dál a uvidíte díru (Skočte do ní). A uvidíte nějakého lachtana který pouští z pusy nějaké bílé bubliny! Vždy když vypustí bublinu tak na tu bublinu skočte a zmačknete písmenko A. Tím ji seberete a písmenkem A ji zase zahoďte na toho lachtana. Hoďte to na něj víckrát a máte to! Pak seberte ten míček a první díl máte hotový! Druhý díl napíšu až příště protože jsem ho sama nedohrála!

Doufám že vám to pomohlo! Líbí tak prosím + smajl

Lili2468To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.