Srandovní

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
62%
Hra - Funny Keep Up
Video se načítá

V této hře si budeš virtuálně pinkat s míčem a musíš se snažit udržet ho co nejdéle ve vzduchu tak, aby se nedotkl země. Jakmile se balón země dotkne, ztrácíš život a životů máš celkem pět. Na výběr máš z různých hráčů, tak si vyber favorita, s kterým si myslíš, že ti to půjde nejlíp a lámej rekordy!

 
79%
Hra - Toe Nail Wheel 2
Video se načítá

Druhé pokračování této střílečky, ve které hrajete neohrožený palec, který to umí pořádně rozdávat. Není to ledajaký paleček, to opravdu ne. Vaším úkolem bude zničit obrovský mozek, co se nachází v hracím poli. Nebude to žádná sranda, protože budete obklopeni nepřáteli! Sbírejte po nich mince a za ty potom můžete vylepšovat jeho schopnosti nebo nakoupit nové zbraně. Sbírejte i banány, ty vám dodají životy. Zvládnete se ubránit?

 
74%
Hra - Rocket Toilet 2
Video se načítá

Pomozte pravěkému člověku, aby se za pomoci stroje dostal nejdál. K tomu potřebuje vás, abyste mu správný odpal načasovali a domohly k nejlepšímu výsledku. Za každý odpálit získáte body a za ty můžete nakupovat vylepšení.

 
82%
Hra - Prank the Nanny - Baby Jessie
Video se načítá

Ve hře prank the Nanny - Baby Jessie budeš pomáhat napalovat paní na hlídání. Jessie je v dobré náladě a tak si chce udělat trošku srandy. Potom se spolu pustíte do výběru účesů a oblečení.