Volejbal

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Beach Volleyball
Video se načítá

Sportem ku zdraví. Pojďte si s námi zkusit zahrát plážový volejbal na počítači. Můžete hrát sami proti počítači nebo si domluvte zápas s kamarádkou na jednom počítači. Ovládání je vysvětleno v herním menu How To Play. Před startem hry si vyberte svou hráčku a pusťte se do zápolení. Dokážete zvítězit?

 
73%
Hra - Teddy Ball
Video se načítá

Hra je určená jak pro jednotlivce, tak pro dvojice hráčů. Cílem hry je získat dvacet bodů dříve než váš soupeř. Musíte dostat míč přes zeď, aby ho váš soupeř nedokázal zachytit. Není povoleno se dotknout míče třikrát v řadě jedním hráčem. Když získáte bod, tak budete házet míč přes zeď vy. Podání si udržíte dokud nezíská bod protivník.

 
71%
Hra - Tricky Duck Volleyball
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máte rádi kreslené postavičky Looney Tunes? A oblíbili jste si sportovní hry? Pakliže ano, máme tu pro vás zajímavé spojení obého. Dosáhněte složitých pohybů používáním svých volejbalových schopností. Pomozte kačeru Daffymu porazit jeho soupeře ve volejbalovém utkání. Hra má tři úrovně obtížnosti, od nichž se odvíjí počet setů.

 
71%
Hra - Bear Ball
Video se načítá

Zahrajte si volejbal s těmito malými medvídky. Hra je naprosto jednoduchá, ovládá se šipkami, šipkou nahoru skáčete. Kdo dá první 15 bodů, vyhrává. Hra se dá hrát i ve dvou na klávesách WASD, takže neváhejte a zkuste si zahrát i s kamarádem proti sobě. V nastavení můžete nastavit i výšku stropu nebo i obtížnost, když hrajete proti počítači.

 
68%
Hra - Madpet Volleybomb
Video se načítá

Ve hře Madpet Volleybomb dostanete tři pokusy na to, abyste dostali bombu na soupeřovu stranu. Získáte bod za každý dobrý úder a tři body, pokud bomba vybouchne na soupeřově straně. Za každých dvacet bodů získáte jeden život. Ve hře pro jednoho hráče musíte porazit celkem deset nepřátel. Můžete ale také hrát proti svému kamarádovi.

 
62%
Hra - Super Volleyball Brazil
Video se načítá

Hra Super Volleyball Brazil je splněním snů všech volejbalistů. V krásné grafice si můžete zahrát kvalitní volejbal. Po troše tréninku budete se spoluhráčem sehraná dvojka, která smete každého soupeře.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
40%
Hra - Doli Volley Championship
Video se načítá

Venku je zima, prší, ale vy ybste si chtěli zahrát volejbal. Co takhle vyzkoušet volejbal na počítači? Ten můžete hrát, i když venku sluníčko zrovna nesvítí. Hru můžete hrát buď sami nebo se svými přáteli, což bude ještě větší zábava. Hlavními postavami jsou roztomilá zvířátka. Volejbal nehrají pomocí rukou ale hlavy.

 
32%
Hra - Smurfs World Cup
Video se načítá

Hra Smurfs World Cup je určena pro sportovní nadšence. Zahrajete si světový turnaj ve volejbalu, který je nadupaný, těmi nejlepšími týmy. Vyberte si jeden z nich a hurá na hřiště. Pohybujte se obratně a předvídejte let míče, jinak se hodně nadřete.

 
25%
Hra - Penguin Volleyball
Video se načítá

Tato odpočinková hra je virtuální obdobou volejbalu a nudit se u ní určitě nebudete. Cíl je jednoduchý, nesmíte nechat spadnout míč na vaší straně a snažíte se ho přes síť odehrát tak,aby ho protihráč nezvládl vybrat. Míče se můžete dotknout i vícekrát, jen při podání musíte odehrát rovnou přes síť.

 
76%
Hra - Big Pig Adventure
Video se načítá

Volejbal je kolektivní hra, kterou si mnozí zahrájí i jen ve dvou třeba na pláži. Pokud ale není venku zrovna počasí na hraní, není nic snadnějšího, než si zasportovat aspoň ve hře. Nejdříve si vyberte postavičku, za kterou budete hrát. Poté už jen čekejte, jakého protihráče dostanete. Ovládejte svého panáčka, od jehož hlavy se míč odráží. Snažte se, aby Váš míč nespadl na zem na Vaší straně hřiště, ale na straně protivníka.

 
52%
Hra - Kamifusen
Video se načítá

Každý, i ten, kdo není sportovně založený, určitě zná volejbal - minimálně pinkání míče. A kdo si chce zapinkat, ať si jde zahrát tuhle flash hru. Po spuštění hry stačí, když ve správnou chvíli kliknete na červené kolečko v pravém dolní rohu. Váš hráč je již k úderu připraven a čeká na okamžik, kdy bude moci udeřit a odrazit míč.

 
76%
Hra - Volley Pollo
Video se načítá

Velmi komická hra. Volejbal v dvou, kde hlavním hrdinou je kuře. A místo klasického volejbalového míče hrajete s vejcem, takže je jasné, že vajíčko nesmí spadnout na zem. Ovládádní je jednoduché pomocí šipek a vejce odpinkáváte mezerníkem. Přepinkněte vejce na stranu protivníka a snažte se, aby mu spadlo na zem na protihráčově polovině. Jakmile by spadlo vajíčko na zem na Vaší polovině, ubylo by Vám jedno z pěti vajec.

 
80%
Hra - Beach Volleyball-Game
Video se načítá

Plážový volejbal je jednou z velmi oblíbených her, které se hrají během parných letních dnů, ať už na pláži nebo na nějakém speciálním kurtu. Pokud zrovna není vhodné počasí pro tento sport nebo si ho chcete na léto prostě jen natrénovat, zvolte tuto hru, vníž volejbal hrají dva malí králíčci. Ovládání je jednoduché pomocí šipek a mezerníku. Pravidla taky nejsou složitá. Musíte odpinknout balon na soupečovu půlku přes síť. Míč nesmí skončit na zemi ve vašem hřišti, to by měl bod soupeř.