Šmoulové

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Smurfette School Style Makeover
Video se načítá

Šmoulinku už nebaví její typický vzhled, a proto očekává že jí v tomto směru poradíš. Navrhni jí nový make-up, šaty, boty a doplňky. Už víš, jak jí typický vzhled změníš?

 
78%
Hra - Smurfs Handy Car
Video se načítá

Pěkná online hra, ve které hraje hlavní roli kutil Šmoula a jeho auto. Myslíš, že jsou šmoulové dobří řidiči?

 
75%
Hra - The Smurfs: Greedy Bakeries
Video se načítá

Další super hra, ve které najdeš své animované kámoše - Šmoulové. Tentokrát je tvým úkolem pomoci šmoulům chytat všechno jídlo, které padá z oblohy. Je to taková roztomilá šmoulí hra.

 
69%
Hra - Sumrfs 2 Puzzle
Video se načítá

Zajímavě pojaté puzzle najdete ve hře Sumrfs 2 Puzzle. Cílem je samozřejmě opět vybrat dílek, který bude sedět do mezery. Je nutné dávat si pozor na chyby, protože jsou omezeny na počet tří chyb. Dokážete poskládat obrázky ve všech kolech?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
64%
Hra - Indi Smurf
Video se načítá

Dokážete malému šmoulovi pomoci vyběhnout z jeskyně? Musíte ustát otřesy a také se vyhnout mnoha překážkám na trase. Mezi ty nejhorší patří malé sopky a ledové plochy.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
63%
Hra - The Smurfs Mahjong
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Cílem hry The Smurfs Mahjong je odebrat všechny hrací kameny z hrací plochy. Jsou na nich obrázky šmoulů vykonávajících pracovní činnosti. Dokážete zvítězit ve všech kolech?

 
59%
Hra - Smurfette
Video se načítá

Šmoulinka je jedna z nejoblíbenější šmoulů, a šmoulové ji mají velice rádi. V této super dívčí hře máš možnost navrhnout Šmoulince super oblečení.

 
58%
Hra - Smurfs Baby Bathing
Video se načítá

Šmoulové musejí bojovat proti Gargamelo, a proto se nemůže nikdo postarat o toto miminko. Splňte mu všechna přání, aby se nerozplakalo. Budete se s ním hrát, koupat a nakonec mu můžete vybrat hezké oblečení a doplňky.

 
54%
Hra - Ontsnap
Video se načítá

Máš ráda hry s pohádkovými postavami? Máš ráda plošinovky a skákačky? A co říkáš na Šmouly? V této hře se ti šmoulové ukáží v trochu jiné roli - budou ti tropit problémy. Nejprve si vyber svoji oblíbenou postavičku, proskákej se na plošinkách, ale dej velký pozor na šmouly a teletubbies. V této hře totiž nejsou dobří.

 
52%
Hra - Smurf Dinner
Video se načítá

Oblíbené dětské postavičky Šmoulové mají svou vlastní restauraci, do které chodí na kávičku, džus nebo na nějaký dobrý zákusek. Vy se vžijte do role číšníka. Přineste svým zákazníkům všechno, co si jen budou přát. Musíte být dostatečně rychlí, abyste nenazlobili své zákazníky a neodešli Vám ke konkurenci. Nejdříve je usaďte k volnému stolu, poté jim dejte jídelní lístek a vyčkejte až si vyberou. Jakmile budou mít vybráno, přineste objednáku a pak jen vyberte peníze. V každém levelu musíte vydělat určitý minimální obnos peněz, abyste postoupili dále.

 
50%
Hra - Smurf Dress Up
Video se načítá

Smurf Dress Up vyhlíží jako obyčejná dívčí hra. Opak je však pravdou, protože v téhle hře budete mít za úkol oblékat známé dětské postavičky šmoulů. Kdo by si však myslel, že do klasických oblečků, tak je na omylu. Šmouly budete strojit do drsných oblečků a různých nápaditých doplňku nebo je můžete vybavit různými předměty.

 
32%
Hra - Smurfs World Cup
Video se načítá

Hra Smurfs World Cup je určena pro sportovní nadšence. Zahrajete si světový turnaj ve volejbalu, který je nadupaný, těmi nejlepšími týmy. Vyberte si jeden z nich a hurá na hřiště. Pohybujte se obratně a předvídejte let míče, jinak se hodně nadřete.