Rebelka

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

93%
Hra - Merida Facial Makeover
Video se načítá

Zahrajte si další parádní makeover hru, ve které kompletně proměníte princeznu. Nejprve ji upravíte vlásky a nakonec jí očistíte pleť. Jakmile budete mít toto za sebou, můžete slečně nachystat slušivé šat a doplňky.

 
77%
Hra - Brave Princess Merida
Video se načítá

Viděla jsi film Rebelka? V této hře si můžeš obléct hlavní hrdinku Meridu! Vyber jí ten správný účes, krásné šaty nebo sukni a top, dodej korunku, boty, případně luk nebo toulec a může vyrazit na oslavu!

 
73%
Hra - Merida Today
Video se načítá

Zajímalo tě někdy, jak by vypadala princezna Merida v moderním světě? Teď si to můžeš vyzkoušet! Najdeš tu buď její oblíbené zelené šaty, nebo naopak moderní kousky a doplňky. Jak bude vypadat tvoje Merida?

 
69%
Hra - Merida Hairstyle
Video se načítá

Pomozte Meridě s výběrem nového účesu. Je jen na vás jestli jí vlasy necháte dlouhé nebo krátké. Také je na vás výběr barvy a doplňků do vlasů.

 

Jak fungují hry Rebelka

Rebelka je skvělá animovaná pohádka z distribuce společnosti Walt Disney Pictures. Rebelka, vlastním jménem Merida, je princeznou a dcerou krále Ferguse a královny Elinor. Merida je skvělá lučištnice a rozhodne se, že bude žít život svou cestou. Po rozepři se svou matkou se vydá pryč z hradu a potká čarodějnici, která ji dá kouzlu, které pomůže Meridinu matku změnit. Jak to vše dopadne se dozvíš v pohádce. Teď si ale můžeš vyzkoušet některé hry, ve kterých budeš Meridě pomáhat s různými úkoly.

Nejlepší hry s Rebelkou

Ve hře Brave Princess Merida budeš pomáhat princezně Meridě s výběrem sestřihu, oblečení, bot a taky luku a toulce. Ještě než bude Merida moct někam vyrazit, tak by ses ji měla ve hře Merida Facial Makeover podívat na pleť a pomoct ji odstranit nedostatky. A nakonec může zkusit Meridu obléct do dnešní módy. Vybereš takové oblečení, aby Merida vynikla, ale zároveň nebyl strašákem? Zkus si to ve hře Merida Today.