Miminka

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

84%
Hra - Baby Bathing
Video se načítá

Toto milé miminko potřebuje, aby si ho vykoupala, vymydlila, vysušila a nakonec vybrala pěkný kostým. Podujmeš se tohoto úkolu i ty?

 
84%
Hra - Barbie Family Winter Trip
Video se načítá

Barbie a Ken se rozhodli, že společně půjdou i dítětem na první společnou dovolenou do hor. Proto se musí obléci teplo, ale zároveň moderně. Dokážeš obléknout všechny členy rodinky a postavit i sněhuláka?

 
84%
Hra - Baby Hazel First Rain
Video se načítá

I když je sychravé počasí, to Hazel neodradí, aby se zahrála se svou nejlepší kamarádkou. Splňte jim všechna přání, co uvidíte v bublinkách. příjemnou zábavu.

 
84%
Hra - Baby Hazel School Hygiene
Video se načítá

Postarejte se i tentokrát o Hazel, která potřebuje naučit ke správným hygienickým návykům. Podaří se vám to?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Elsa Baby Bath
Video se načítá

Postarejte se o mladou Elsu, která se chystá na ples. Nejdříve ji vykoupit, vysušíte a nakonec obléknete.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Baby Hazel At Beach
Video se načítá

Hazel chce jít na pláž, ale v tento den na ni její máma nemá čas, proto tě potřebuje, jako pečovatelku. Holčičce Hazel třeba sbalit a dávat na ni pozor na pláži. Dokážeš se o ní postarat v časovém limitu a poskytnout vše, co potřebuje?

 
83%
Hra - Baby Hazel Learns Shapes
Video se načítá

Opět je zde naše Hazel, která se tentokrát chce naučit jednotlivé tvary. Výuka bude probíhat v pokoji, v ložnici a dokonce i při pečení a hraní na hřišti. Naučíte se společně s Hazel tvary a posterejte se o ni, aby se nerozbrečela.

 
83%
Hra - Sweet Babies
Video se načítá

V této hře se postaráte o tři děti, které si můžete vytvořit. Vybrat jim můžete účes, mimiku obličeje, oblečení a pěkné doplňky.

 
83%
Hra - Baby Bonnie Bubble Jacket
Video se načítá

Věnujte se tentokrát Bonnie, která je hladová a potřebuje vybrat hezké oblečení. Mezitím se společně zahrajete a užijete plno zábavy.

 
83%
Hra - Baby Belle Spa Day
Video se načítá

Princezna Bella se chystá na korunovaci a proto potřebuje koupel, najít předměty, které jsou schované a nakonec vybrat krásné šaty a doplňky.

 
83%
Hra - Baby Hazel Fancy Dress
Video se načítá

Hazel se má účastnit školního divadla, kde má předvést typické zvířátko pro danou zemi. Rozhodla se pro krásného páva. Pomozte jí s nákupem potřebných věcí a samotnou výrobou.

 
83%
Hra - Baby Hazel Halloween Crafts
Video se načítá

Je tu opět vaše milovaná Hazel, která se tentokrát chystá na Halloween. nejdříve musí nechystají výzdobu, vymyslet nový kostým pro tento rok a užít si tento svátek s kamarády. Zažijte s ní nové zížitky.