Miminka

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - Caring Carol - Baby Boy
Video se načítá

Postarejte se o malého chlapce ve hře Caring Carol - Baby Boy. Na začátku musíte pro chlapečka přichystat horkou koupel. Následně musíte ve správném pořadí použít různé předměty na poličkách tak, aby byl chlapeček šťastný.

 
87%
Hra - Baby Hazel Learns Vehicles
Video se načítá

Hazel má jít dnes do školy, kde se opět naučí něco nového. Společně s dětmi se budou učit, obědvat a nakonec i hrát. Dokážete děti naučit slušnému chování?

 
87%
Hra - Baby Hazel Winter Fun
Video se načítá

Postarejte se o Hazel a jejích kamarádů, během doznívající zimy. Společně se budete hrát a dělat různé zajímavosti.

 
87%
Hra - Baby Hazel Parrot Care
Video se načítá

Postarejte se společně s Hazel o jejím papouška, který si nešťastně zraní křídlo. Dokážete ho uzdravit?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Ever After High OHair Babies
Video se načítá

Dokážete připravit malé mimčo na přehlídku? Ráno začíná klasicky, takže budete přebalovat a krmit a zkrátka vše co bude potřeba. Následně se vrhněte na výběr ideálního účesu a samozřejmě také doplňků. Jelikož jde o mimčo, nevyhnete se ani výběru hračky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
87%
Hra - Baby Hazel Spa Makeover
Video se načítá

Hazel by nechtěla zaostávat za svou kamarádkou a proto by chtěla celkový makeover také. Pomozte jí, aby byla šťastná.

 
87%
Hra - Spongebob & Patrick Babies
Video se načítá

Postarejte se o dvě malé rozkošné dětičky ze známé pohádky, ve které vystupuje Spogebob. Výběr děťátka je jen na vás.

 
87%
Hra - Baby Hazel St. Patricks Day
Video se načítá

Hazel a její dva kamarádi si chtějí užít den sv Patrika. Pomozte jim s přípravami a zábavou, aby si tento den pořádně užili.

 
87%
Hra - Baby Hazel Frandship day
Video se načítá

Baby Hazel a její přátelé chtějí oslavit den přátelství a proto potřebuje tvou pomoc s organizací. Pomůžeš jí a užiješ si tento den?

 
86%
Hra - Baby Hazel In Disneyland
Video se načítá

Tentokrát budete Hazel doprovázet v Disney Lande, kde se o Hazel nebudete jen starat, ale budete ji muset doprovázet na jednotlivé atrakce. Udělejte jí hezký den a splňte jí všechna přání, aby byla šťastná a to v časovém limitu.

 
86%
Hra - Barbie's Perfect Baby
Video se načítá

Barbie má hodně práce s dítětem a domácností proto spoléhá na vás, že se o její dítě postaráte. Nejdříve musíte děťátko umýt, navařit, nakrmit ho a nakonec vybrat hezké oblečení.

 
86%
Hra - Baby Flu Doctor Care
Video se načítá

Pomozte vyléčit malé děvčátko, které onemocnělo po dlouhém pobytu venku. Nutně potřebuje doktorku a tu nejlepší péči. Poskytnete jí ji?