Miminka

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Baby Barbie Frozen Costumes
Video se načítá

Proměňte holčička Barbie na jednu z hlavních hrdinek z filmu Frozen. K tomu vám pomůže širokž výběr oblečení a doplňků.

 
83%
Hra - Baby Barbie Crazy Haircuts
Video se načítá

Změňte vlasy malé barbie, aby vypadala ještě lépe. Nejdříve jí musíte umýt vlasy, vybrat novou barvu a doplňky do vlasů. Nakonec ji můžete obléci do nových šatů.

 
83%
Hra - Rapunzel Baby Wash
Video se načítá

Rapunzel mám malou dcerku, kterou musí umýt, pomozte jí s podáním různých produktem as rozčesáváním jejích dlouhých vlasů.

 
83%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá

Barbie si zamilovala malých Minionov a proto se rozhodla, že si jimi ozdobí pokoj a vybere oblečení. Pomůžete jí s jednotlivými úkoly, aby to měla jednodušší?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Little Baby Bath Time
Video se načítá

Pomůžete malému děťátku s jeho pravidelnou koupelí? Musíte napustit vodu, zkontrolovat teplotu, do vody nasypat bublinky a pak dítě umýt. Až bude prcek čistý, tak ho můžete navléci do šatů nebo maškarního oblečku.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Baby Hazel Summer Fun
Video se načítá

Hazel si chce užít sluníčka a proto se rozhodla, že si udělá hezký den u bazénu. Pomozte jí s přípravami, aby si odpočinek užila naplno.

 
82%
Hra - Baby Hazel Pumpkin Party
Video se načítá

Hazel si pro vás i tentokrát připravila něco zajímavého. Společně s ní budete dělat domácí úkoly, navštívíte její nejlepší kamarádku ze školy a společně se budete bavit. Staňte se i vy součástí a poskytněte Hazel a jejím přítelem vše, co potřebují.

 
81%
Hra - Baby Hazel In Preschool
Video se načítá

Hazel už je velká holčička, a proto je na čase , aby šla do školky. Předtím se musí umýt a vybrat hezké šaty. Ve školce se zahrajete na paní učitelku, kde budete společně rozeznávat barvy , ovoce od zeleniny a nakonec naučíte Hazel, jak si připravit rychlou svačinu do školky. Postarejte se o Hazel a její kamarády co nejlépe, aby se jim ve školce líbilo .

 
81%
Hra - Baby Hazel Dental Care
Video se načítá

Při lízání lízátka si Hazel poranila zuby, a proto potřebuje jít k zubaři. Vaším úkolem je Hazel zuby vyčistit a poskytnout, co nejlepší péči, aby si opět mohla hrát a byla šťastná. Během čištění, budete muset Hazel bavit a nakonec naučit, jak si správně čistit zoubky a jaké zásady je nutné dodržovat.

 
81%
Hra - Amy' s Hospital
Video se načítá

Preventivní prohlídky u dětí, jsou velmi důležité, a proto by se měli poctivě dodržovat. Přeneste se vy, do role lékařky a ošetřete toto malé děvčátko. Ve hře jí budete například měřit tlak, teplotu, budete ji měřit, vážit a mnoho jiných věcí.

 
81%
Hra - Baby Hazel Pet Party
Video se načítá

Pomozte s Hazel s přípravami na její oslavu pro její domácí mazlíčky. nejdříve zvířátka převléknete do kostýmů a pak uvítáte jejích kamarádů. Příjemnou zábavu.

 
81%
Hra - Baby Slacking
Video se načítá

V postřehové hře Baby Slacking se vžijete do role miminka, která je pod kontrolou své starší sestry. Přesto se chcete pobavit, takže musíte plnit rozličné miniúkoly. Na každou máte čas jen do té doby, než vás opět přijde zkontrolovat vaše sestra.