Barbie oblékání

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Barbie Hipster Princess
Video se načítá

Barbie by chtěla být pravou hipsterkou a proto by potřebovala pomoci s výběrem oblečení. Tak směle do toho.

 
88%
Hra - Barbie Arabic Princess
Video se načítá

Barbie pořád nemá dost všemožného převlékání. Tentokrát se vydala do Arábie a stala se zde princeznou. Na to však potřebuje vhodné oblečení. Které jí vybereš?

 
88%
Hra - Barbie Prom Nails Designer
Video se načítá

Barbie by uvítala novou změnu v oblasti nehtové modeláže, navrhnout její něco nového a neobvyklého? Kromě lakování nehtů si ji můžeš i obléknout.

 
88%
Hra - Barbie at The Beach
Video se načítá

Barbie se chystá se svými kamarádkami na pláž, kde se chce opalovat a odpočinout si. Pomůžeš jí vybrat plavky a doplňky?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Elsa & Barbie Blind Date
Video se načítá

Barbie a Elsa jdou společně na dvojité rande a proto by se chtěli pěkně obléknout a nalíčit. Pomoz jim s tím, aby se chlapcům obě dívky líbily. Příjemnou zábavu.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Barbie’s Vogue Dream Job
Video se načítá

Barbie měla odmalička tajný sen a teď by si ho chtěla vyplnit. Aby se však dostala do redakce časopisu Vogue, musí být stylově oblečená, mít krásné portfolio a odpovědět na pár otázek ohledně módy. Dokážete jí vyplnit sen?

 
87%
Hra - Barbie Yoga Teacher
Video se načítá

Aby vypadala barbie fit potřebuje chodit cvičit. Tentokrát si chce vyzkoušet Yogu, ale jako obvykle má problém s výběrem šatů. Pomůžeš jí vybrat pěkný sportovní úbor na první hodinu Yogi, aby se nezahanbila?

 
87%
Hra - Barbie Navy Style Dress Up
Video se načítá

Barbie se chce obléknout v námořnickém stylu. Vyber jí celkový komplet, jaký se jí podle tebe nejvíc hodí. Příjemnou zábavu.

 
87%
Hra - Beauty Barbie Bathing
Video se načítá

Barbie se rozhodla, že potřebuje vyčistit pleť a pořádně vyčistit vlasy. Pomozte jí s tím i s konečnými úpravami jako je oblékání a výběru make-upu.

 
87%
Hra - Barbie Winter Shopping
Video se načítá

Barbie vám v této hře dala na výběr několik zajímavých modelů, které můžete zkombinovat. Pomozte jí, aby vypadala překrásně i tuto zimu.

 
87%
Hra - Barbie`s Valentine`s Patchwork Dress
Video se načítá

Pomozte Barbie s výrobou nových šatů do sbírky. Na Výběr máte krásné topy a sukni, kterou můžete ozdobit podle vlastního výběru. Nakonec ji můžete vylepšit i doplňky.

 
87%
Hra - Barbie Floral Dress Design
Video se načítá

Pomozte Barbie s výrobou nové letní kolekce, kterou by chtěl nosit každý. K šatům vám mohou dopomoci vhodné doplňky a účes.