Barbie oblékání

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Barbie's Wedding Selfie with Princesses
Video se načítá

Barbie bude mít svatbu a proto by si chtěla tento den navždy zapamatovat, aby si na tuto chvíli vzpomněla ve starším věku. Vyberte pro družičky a nevěstu krásné šaty a udělejte jim společnou fotografii.

 
89%
Hra - Barbie goes Ice Skating
Video se načítá

Oblíbená panenka Barbie je nejen krásná, ale i sportovně nadaná. Tentokrát se rozhodla, že si zajde zabruslit. I při sportu jí to ale samozřejmě musí náležitě slušet a tak na Vás čeká milý úkol vybrat ro ni některý z krásných krasobruslařských trikotů, punčoch a bruslí. Nezapomeňte ani na typický účes, aby byla opravdu hvězdou kluziště.

 
89%
Hra - Barbie's Fruitilicious Facial
Video se načítá

Barbie dlouho zanedbávala svou tvář a nevypadá nejlépe. Pomůžeš jí, aby byla opět pěkná a mohla vyrazit do ulic? Nakonec jí můžeš vybrat i pěkné oblečení.

 
89%
Hra - Barbie New Year's Outfits
Video se načítá

Zahrajte se s Barbie a vyberte jí na Nový rok nové oblečení, které ještě na sobě nikdy neměla a chtěla by si vyzkoušet.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
89%
Hra - Barbie Kawaii Vs. Rock Style
Video se načítá

Barbie se neví rozhodnout, jaký styl by se jí mohl hodit. Vyzkoušejte všechny a porovnejte je mezi sebou.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

89%
Hra - Barbie Minions Make-up
Video se načítá

Barbie má ráda Mimone a proto by chtěla kostým a make-up v tomto stylu. Pomozte jejs výběrem, aby vypadala stylově a krásné.

 
89%
Hra - Barbie Elements Princess
Video se načítá

Oblečte Barbie ve znamení tří elementů a to vody, ohně a země. V každé části její můžete vybrat krásné šaty, účes a doplňky. Vyberte pro každý element specifický prvek.

 
89%
Hra - Barbie Spring Fling Ball
Video se načítá

Jaro se už blíží a Barbie by se na ni chtěla připravit. Vyberte jí krásný outfit a oživte ho moderním make-upem.

 
88%
Hra - Barbie Honeymoon Love
Video se načítá

Barbie a Ken se rozhodli jít po svatbě na líbánky, kdy chtějí navštívit několik kontinentů. Tvým úkolem je jich do dané země připravit a vybrat jim tématické oblečení a to i do letního i zimního počasí.

 
88%
Hra - Barbie Bride Real Makeover
Video se načítá

Připrav Barbie na její svatbu s Kenem, kde chce vypadat kouzelně. Nejdříve jí očistíš pleť, vybereš make-up a pak je už jen na tobě, jaké šaty a doplňky barbie vybereš. Těšíš se? Barbie určitě ano.

 
88%
Hra - Barbie Beauty Bath
Video se načítá

Barbie se rozhodla odpočinout ve vaně a zregenerovat své síly na další rande. Kromě toho potřebuje vyčistit pleť a vybrat hezké oblečení společně s doplňky.

 
88%
Hra - Barbie Musketeer Princess
Video se načítá

Zahrajte se společně s Barbie na mušketýřku a dejte jí nový vzhled. Vybrat jí můžete pěkný účes, šaty a doplňky.