Jsi kreativní?

Kreativita, tvořivost nebo i invence, také někdy vynalézavost. Většinou jde o vznik něčeho nového a originálního, o schopnost poradit si, když zrovna není jasné, co je potřeba dělat. Jsi kreativní? Stačí odpovědět na několik otázek, a my ti to zkusíme povědět.
1) Dostaneš za úkol uvařit večeři pro rodinu, jak postupuješ?
2) Jsi na večírku, ale začíná to být dost nuda, co uděláš?
3) Co nejčastěji čteš?
4) Jak chodíš oblékaná?
5) Když jdeš někam s klukem, kdo vymýšlí program?
6) Co tě ve škole baví nejvíce?
7) Odpoledne za tebou přijde učitelka, jestli bys ještě ten večer nemohla uvádět školní večírek, protože původní uvaděčka nemůže. Jak zareaguješ?
8) Je pro tebe kreativita důležitá?
9) Jak bys sbalila kluka?
10) Napsala jsi někdy báseň, povídku, nebo nakreslila obrázek, jen tak, sama od sebe?
11) Chodíš do divadla?
12) Záleží ti na detailech?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 4.10.2014   |   Vyplněno: 12015x

Komentáře

lady mariVIP(*Super Team )

Jsi velmi kreativní. Máš obrovskou fantazii, kterou využíváš všude a pořád. Jsi schopná vymyslet velkou spoustu nápadů, ať už sama nebo v nějaké skupině. Baví tě něco tvořit a i v obyčejných věcech vidíš něco zajímavého.smajlsmajlsmajl

lady mariTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Albus P. W. B. Dumbledore(Bradavice)

Jsi zarputilý realista. Kreativita ti moc neříká. Co už nebylo několikrát vyzkoušené a nejlépe zdokumentované, to vůbec dělat nechceš. Prostě nemáš moc fantazie, co by šlo dělat jinak a nově, a raději uvažuješ rozumem, na svůj pocit opravdu moc nedáš.

Sakra smajl

Albus P. W. B. DumbledoreTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Laila...

Vyhodnocení testu

Jsi velmi kreativní. Máš obrovskou fantazii, kterou využíváš všude a pořád. Jsi schopná vymyslet velkou spoustu nápadů, ať už sama nebo v nějaké skupině. Baví tě něco tvořit a i v obyčejných věcech vidíš něco zajímavého.

Laila...To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Simka39VIP(Girl´s Dream)

Umíš být prakticky kreativní. Sem tam nějaký nápad máš, ale většinou se týká spíš praktických věcí než například něčeho uměleckého. Potřebuješ vědět, že tvoje kreativita má nějaký význam. Takže když to není potřeba, jsi spíše realista. Více se spoléháš na rozum než na cit.

Tak to já absolutně kreativní nejsem =D.

Simka39To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

zupanek(Milujeme MORČÁTKA!!!)

Vyhodnocení testu
Jsi velmi kreativní. Máš obrovskou fantazii, kterou využíváš všude a pořád. Jsi schopná vymyslet velkou spoustu nápadů, ať už sama nebo v nějaké skupině. Baví tě něco tvořit a i v obyčejných věcech vidíš něco zajímavého.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

zupanekTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Červená kytička(Zábava Nade Vše)

Jsi velmi kreativní. Máš obrovskou fantazii, kterou využíváš všude a pořád. Jsi schopná vymyslet velkou spoustu nápadů, ať už sama nebo v nějaké skupině. Baví tě něco tvořit a i v obyčejných věcech vidíš něco zajímavého. Ani ne..? smajl

Červená kytičkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Anne O

Jsi velmi kreativní...Příběhy atd. mě baví a reakce mého okolí na mé příběhy bývá pozitivní. Jenže tvoření kreslení atd. mě sice baví a napadá mě tisíc věcí co s nimi udělat jenže když jsem nešika tak my to zrovna moc dobře nejde smajl Ale ten popis co to je být kreativní celkem odpovídá smajl

Anne OTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(NIALLERKY:-))

Míváš kreativní nápady. Nejsi sice úplně nejkreativnější člověk na světě, ale když chceš a máš náladu, tak něco s radostí vymyslíš a zrealizuješ. Dodává ti odvahu také to, když své nápady můžeš konzultovat s kamarády a případně si od nich nechat poradit.

smajl

GoldinkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

lelinča(Holky vládnou světu!)

Jsi zarputilý realista. Kreativita ti moc neříká. Co už nebylo několikrát vyzkoušené a nejlépe zdokumentované, to vůbec dělat nechceš. Prostě nemáš moc fantazie, co by šlo dělat jinak a nově, a raději uvažuješ rozumem, na svůj pocit opravdu moc nedáš.

lelinčaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.