Jsi do něj opravdu zamilovaná?

Váháš, jestli je tenhle kluk tvá pravá láska? Chceš vědět, zda právě on je ten pravý? Následující test ti poradí, co k němu cítíš.
1) Co nejvíce oceňuješ na jeho osobnosti?
2) Jak se ti líbí jeho vzhled?
3) Jaká je první věc, na kterou pomyslíš, když se ráno probudíš?
4) Kdybys měla volit mezi tvou vysněnou prací a tvou láskou, co by sis vybrala?
5) S kolika kluky jsi prozatím chodila?
6) Jak jste se dali dohromady?
7) Jak často se vídáte?
8) Myslíš někdy na jiné kluky?
9) Seznámila jsi svého přítele se svými kamarádkami?
10) Máš tendenci žárlit na ostatní dívky, které o tvého přítele projeví zájem?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 27.4.2013   |   Vyplněno: 80063x

Komentáře

Tina Petersen

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Můj manžel najednou začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami, aniž by zvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

Tina PetersenTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MajusinkaLove

Nejsi do něj vůbec zamilovaná.
Do svého kluka nejsi vůbec zamilovaná. Vlastně není ani jasné, proč s ním ještě stále jsi. Pravděpodobně ti na něm ani trochu nezáleží a máš ho jen pro chvíle, kdy se nudíš. Využíváš tak jeho lásky k tobě. Je to ale správné?

No sme len kamarátismajlsmajl

MajusinkaLoveTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Colimay123(Poradna pro holky)

Hele poraďte :jsme spolu rok a půl je úžasný ale furt mi říká že jsem moc hubená a že bych měla přibrat že prý pak není co obejmout smajl myslíte že mě má rád ?smajl

Colimay123To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Luuuuucka(Brasil)

A jak to mám vyplnit, když, třeba ta devátá otázka, jestli jsem ho seznámila se svýma kámoškama. Tak když s námi chodí do školy, tak jak by ho mohly neznát, tak co mám dát.
Nebo, jak často se vídáme, tak každý den ve škole, ale mimo školu moc ne, tak co jak mám dát??

LuuuuuckaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Albus P. W. B. Dumbledore(Bradavice)

Nejsi do něj vůbec zamilovaná.
Do svého kluka nejsi vůbec zamilovaná. Vlastně není ani jasné, proč s ním ještě stále jsi. Pravděpodobně ti na něm ani trochu nezáleží a máš ho jen pro chvíle, kdy se nudíš. Využíváš tak jeho lásky k tobě. Je to ale správné?


Ten pocit když neexistuje.... smajl

Albus P. W. B. DumbledoreTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

marunka123

hmmm jsem do něho blázen a i on do mě smajlsmajl jsme spolu skori každýn den a když ne tak si pořát volame smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl nepřežila bych kdyby mi řekl : Viki je konec ..... smajlsmajlsmajlsmajlsmajl

marunka123To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.