Jaký strom se k tobě hodí nejvíce?

Možná znáš takzvaný keltský horoskop, kde podle svého data narození určíš, který strom se k tobě řadí. Tady to bude trochu jinak - po zodpovězení několika otázek ti zkusíme přiřadit strom podle jiných kritérií, než je datum narození.
1) Ve kterém období roku se máš nejlépe?
2) Jaký je tvůj oblíbený druh jídla?
3) Máš hodně kamarádů?
4) Jaká je tvá oblíbená barva?
5) Co tě baví ve škole?
6) Když odcházíš z domova, určitě s sebou máš kromě mobilu a klíčů i...
7) Kterou z těchto knížek by sis určitě chtěla přečíst? (Jména jsou smyšlená.)
8) Čím bys nejraději byla v minulosti?
9) Jaké filmy tě baví?
10) Co si myslíš o lásce?
11) Jak si představuješ ideálně strávený volný čas?
12) Umíš odpouštět?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 18.10.2014   |   Vyplněno: 15553x

Komentáře

Bella_Lestrange(Koťata:))

Nejvíce se k tobě hodí jedle.
Za všech okolností jsi krásná, důstojná a půvabná. O to ti jde nejvíce - jak na ostatní působíš. Vyzařuje z tebe tak na první pohled chlad, ale pokud se kamarádka nebo kluk dostanou pod tvou tvrdou skořápku, jsi milá a hodná. Ze začátku jsi prostě jen nedůvěřivá a velmi obezřetná. Většinou jsi velmi upřímná.smajl

Bella_LestrangeTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MARI 195

Modřín? Já že si prej věřím? Ha ha ... Mám zdravé sebevědomí? Ehm... A proto se bojím mluvit před lidma ... Rozbuší se mi srdce div že nevyškočí ... Já a trpělivá? Tak když já jsem trpělivá tak moje máma je Selena Gomez... A co se přizpůsobení týče ... Až mě berou taková jaká jsem nebo vůbec, Ne? nerada se přizpůsobuju....
.smajl...apsolutně nepřesný ...smajl

MARI 195To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Schleich koníček

Nejvíce se k tobě hodí modřín.
Většina jehličnatých stromů je neopadavých, modřín je však výjimka. Na každou zimu poctivě shodí své jehličí. Stejně tak ty jsi schopná se něčemu přizpůsobit, i když na to na první pohled nevypadáš. Máš zdravé sebevědomí, věříš si, ale přesně tak akorát. Jsi velmi trpělivá, dokážeš díky tomu řešit komplikované záležitosti.

Schleich koníčekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Majuska_love

Nejvíce se k tobě hodí smrk.
Stejně jako smrk jsi prostě všude. Nenecháš si nic utéct, zajímá tě úplně všechno. Taky tě zná velké množství lidí, čehož pak využíváš. Ráda si s kamarádkou popovídáš, ale hned zas musíš běžet dál a řešit něco jiného. Jsi velmi pracovitá a poctivá, ale také přizpůsobivá.

smajl

Majuska_loveTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Albus P. W. B. Dumbledore(Bradavice)

Nejvíce se k tobě hodí jabloň.
Ale nejen ta, i další voňavé ovocné stromy plné energie a elánu. Nejsi lakomá, ráda rozdáváš, přinejmenším alespoň dobrou náladu, když to nejde jinak. Máš ráda dobrodružství, poznávání nových věcí. Mezi lidmi jsi oblíbená.

Mňam jablka smajl

Albus P. W. B. DumbledoreTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ajra

Nejvíce se k tobě hodí bříza.

Jsi velmi citlivě a duchovně založená. K tomu, aby ti bylo dobře, potřebuješ nějakou spřízněnou duši, ať už je to nejlepší kamarádka nebo hodný kluk. Na toho pravého si umíš počkat, nehrneš se do vztahu hned jen proto, že nikoho nemáš. Jsi skromná, milá a hodná na ostatní. Často jim ale připadáš introvertní a uzavřená.


too jo sedí tsmajl

ajraTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Locika11(Knížko - maniaci)

Aha, takže teď jsem jedle...smajl
Nejvíce se k tobě hodí jedle.
Za všech okolností jsi krásná, důstojná a půvabná. O to ti jde nejvíce - jak na ostatní působíš. Vyzařuje z tebe tak na první pohled chlad, ale pokud se kamarádka nebo kluk dostanou pod tvou tvrdou skořápku, jsi milá a hodná. Ze začátku jsi prostě jen nedůvěřivá a velmi obezřetná. Většinou jsi velmi upřímná.

Locika11To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.