Co bys měla okamžitě změnit ve své životě?

Máš už delší dobu pocit, že je nutné nad některými věcmi nebo dokonce lidmi ve svém životě udělat tlustou čáru? Možná jsou tvé pocty naprosto oprávněné, a jestli je to pravda, vyjde ti to určitě v následujícím testu. Podívej se, co musíš ve svém životě okamžitě změnit.
1) Jak bys nejlépe vystihla vztah se svým klukem?
2) Jak trávíš veškerý volný čas?
3) Kdo je pro tebe největší oporou?
4) Těšíš se vždycky na prázdniny nebo jsou pro tebe naopak utrpením?
5) Jak bys charakterizovala vztah s kamarády/rodinou?
6) Máš v poslední době špatnou náladu a jsi podrážděná?
7) V čem myslíš, že by mělo dojít k zásadní změně?
8) Jaký je ve skutečnosti tvůj postoj k životu?
9) Jak dokážeš řešit krizové situace, které jsou opravdu velmi nepříjemné?
10) Dokázala bys někomu blízkému skutečně poradit a vžít se do pocitů, které cítí?
11) Jak to to jde v poslední době ve škole?
12) Jak jsi na tom se zábavou s kamarády?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 18.5.2016   |   Vyplněno: 12298x

Komentáře

Káťa grasshand

Okamžitě bys měla změnit postoj k životu. Tvůj postoj k životu je naprosto otřesný. Nejenže tě nic nebaví, ale ještě ze svých chyb obviňuješ ostatní lidi okolo sebe, jako je převážně rodina nebo kamarádi, kterých nemá zrovna moc. Začni myslet víc pozitivně, jinak se z toho zblázníš.

Ok. To nevadí, že mě všichni přehlíží, určitě až vyrostu tak si mě všimnou. To bude ok. Půjdu si teď promluvit se zdí co mě chápe. smajl)))) .-.

Káťa grasshandTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

marunka123

Měla by si změnit svůj životní postoj .... HMMMMM to se lehko řekne ... trpím depresemi poslední dobou dost často a optimista sem v kazdém případě neříkám to jen já ale všichni co mě znají. A já nemám kluka měli by to mít lepší ty otázky co má společnýho kluk stím co mám změnit SAKRA. Je to nelogický uznávám jednu věc že bych měla změnit svoje chování smajlsmajl . smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl smajlsmajlsmajlsmajlsmajlJenže to NEJDE rodiče na mě kašlou a kamarády co mám tak dlouho neznám abych se jim mohla spovídat takže ....

I´M BROKEN

marunka123To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Majuska_love

Okamžitě bys měla změnit životní styl. Životní styl není jen o jídle nebo pravidelném pohybu. K životnímu stylu se vztahuje dokonce i čas, který umíš věnovat sama sobě, svým přátelům nebo rodině. I když se kamarádům věnuješ hodně, možná ti to úplně nevyhovuje. Zkus se zamyslet i nad tím, zda jsou současní kamarádi skutečně tak dobří, jak se tváří.

Majuska_loveTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Anne O

Měla bys změnit svůj životní styl..shit smajl I kdyby ostatní nebyli pravý Tom a Bety jsou moje lásky a to se nikdy nezmění

Anne OTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Naty a KájaVIP(Fazole)

Už jen ten název. těch věcí je nespočet a oni mi tady říkají, že mi najdou tu jednu mojí?

1. Když řeknete "v pohodě" nebo "jde to", většinou máte na mysli to samé nebo velice podobné, ne? Nemluvě o tom, že je neustále co zlepšovat.
2. Hodně podobného? U televize se neválím a co dělat opravdu mám. Čtení, psaní nebo třeba vaření má být podobné nakupování? Už jen "veškerý čas", pokud někdo má pár aktivit na VEŠKERÝ volný čas, měl by změnit především to.
3. na téhle otázce je toho tolik špatně. Co když je to kluk, ale není největší? Co když se rodině svěřuješ? Co když se máš komu svěřit, ale nechceš?! Ach bože, na mnoha otázkách by ani nebylo tolik špatného, kdyby tam nebyly ty poznámky. Co to napsat takhle: a) přítel (myšleno jako milenec(ka i kamarád/ka)
b) příbuzní
c) nikdo
4. Odpověď b) i c) jsou identické, jenom jinak napsané. Co třeba: b) nic moc, po většinu času není co by
c) utrpení, celé prázdniny se nudím (poznámka: popravdě, to je hodně smutné)
5. Co tam pletou kluka? Toho bych přiřadila podle vážnosti vztahu k přátelům, nebo rodině, herdek! Co třeba: b) s rodinou dobré, ale s kamarády to skřípe. Nebo naopak
c) nic moc ani s jednou skupinou
6. Zpropadené poznámky! Na téhle otázce jsou špatně jen ony. Mám/občas/nemýám, co se zase se*ou kluka?
7. Tady bych spíše než "nezabývám se tím" zvolila "něco jiného", protože ne každý chce změnit vztah, nebo denní rutinu. Opět přikládám mé řešení: a)přístup sama k sobě
b)přístup k okolí
c)nic (poznámka: ne každý chce něco změnit)
8. Ehm, WTF? A co: a)mám ho poměrně ráda
b)vždy je co změnit, ale nestěžuju si
c)svůj život dvakrát nemusím
9. Takhle otázka je celkem v pořádku, jen bych si dávala pozor na poznámku u poslední odpovědi. Já tyhle situace dokážu řešit v naprostém pořádku a rozhodně nepotřeuju ostatní probírat
10. A jsme zase u toho. Poslední odpověď, někdo se neřídí tímhle nnázorem, prostě to jen nedokáže. U prvních dvou bych pro příště dávala pozor, aby nevypadaly tak podobně.

Edit 18:54: 11. Tady k té otázce mám jendno (vlastně dvě, ale to až později). PROČ DO PR**ELE ZASE KLUK? Opravdu né každá holka má nebo měla kluka. A už vůbec na něj nepotřebuje pořád myslet. Bože. -_- Taky mi přijde, že né každému s průměrným průměrem a pravděpodobně i znalostmi leze škola krkem.

12. Že to jde skvěle neznamená, že mám kamarádů málo. Druhá odpověď, a... co? Co to má sakra znamenat? A že to s kamarády nejde a jsou podle všeho trapní a nezábavní... jsou to ještě kamarádi?


Samotné vyhodnocení (minimálně moje) nezní až tak špatně a jednoznačně, ale opravdu mě dokáže naštvat skladba zvýrazněné věty (Okamžitě bys měla změnit životní styl) slovíčko "okamžitě". Já nemusím dělat okamžitě vůbec nic. A zrovna věci jako změna životního stylu, nebo co tak koukám postoj k životu, to prostě nejsou věci, které člověk dokáže změnit hned, lusknutím prstu. Změna, jakože opravdu dlouhodobá změna vyžaduje dlouhodobý proces navykání a učení se novým věcem, skládání nových názorů. Ne, tohle opravdu okamžitě nezěním.

Naty a KájaTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Albus P. W. B. Dumbledore(Bradavice)

Okamžitě bys měla změnit životní styl. Životní styl není jen o jídle nebo pravidelném pohybu. K životnímu stylu se vztahuje dokonce i čas, který umíš věnovat sama sobě, svým přátelům nebo rodině. I když se kamarádům věnuješ hodně, možná ti to úplně nevyhovuje. Zkus se zamyslet i nad tím, zda jsou současní kamarádi skutečně tak dobří, jak se tváří.

WTF je tohle za test???? smajl

Albus P. W. B. DumbledoreTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

sweetkitel

kdo taky nesnaší otázky na kluka a jak dlouho jsme spolu atd, protože žadnyho kluka nema a tak přemyšli dalši půl hodinu co tam datsmajlsmajl, za mě by tam měly at ještě možnost.: nemam kluka, protože už mě to docela dost štve smajlsmajlsmajlsmajl

sweetkitelTo se mi líbí +4 To se mi nelíbí

Ema Knihomolová(Píšeme povídky a příběhy)

Okamžitě bys měla změnit životní styl. Životní styl není jen o jídle nebo pravidelném pohybu. K životnímu stylu se vztahuje dokonce i čas, který umíš věnovat sama sobě, svým přátelům nebo rodině. I když se kamarádům věnuješ hodně, možná ti to úplně nevyhovuje. Zkus se zamyslet i nad tím, zda jsou současní kamarádi skutečně tak dobří, jak se tváří.

Ale tohle vím i bez toho testu! •_•

Ema KnihomolováTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.