Krvavé

82%
Hra - Draculaura's Blood Hunt
Video se načítá

Pomozte Draculaura, která dnes absolutně nestíhá! Potřebuje najít vaničky s krví, ošetřit zkažené zuby a změnit interiér pokoje a oblečení.

 

Popis štítku Krvavé

Kategorie krvavých her je spíše pro otrlejší povahy. Pokud nemáš rád pohled na krev, doporučujeme ti zvolit jinou kategorii. Můžeš si vybrat například z oddechových, závodních nebo logických her. Pokud ale máš rád hry, kde po zastřelení protivníka vylítne krev i z monitoru, tak jsi tady správně! Čeká tě zde spousta brutálních her, kde budeš lámat kosti, střílet protivníky do hlavy a snažit se zakrýt každou podlahu krví. To vše jen ať se ví, že jsi tam byl.


Nejlepší krvavé hry

Ve hře Bloody Lemonade budeš připravovat svěží krvavou limonádu. Kromě citronů do ní budeš přidávat nejrůznější orgány. Musíš se ale snažit, aby byly vždy rozsekány na ty nejmenší kousky. Ve hře Flaming Zombooka 2 bude tvým úkolem zlikvidovat všechny zombíky co nejkrvavějším způsobem. Když je trefíš do hlavy, tak se rozletí a dostaneš bonusové body. A nakonec se ve hře Feed Us Pirates pokusíš sníst co nejvíce pirátů dokážeš. Rychle je shoď z lodě a potom sněz vše kromě kostí.