Evoluce

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
65%
Hra - Deeply Absurd Chain
Video se načítá

Spojujte trojice stejných herních prvků a objevujte tak postupně evoluci neznámého živočicha. Prvky můžete spojit jen pokud se nacházejí vedle sebe, avšak v libovolném směru. Dokážete odhalit celou evoluci?

 
65%
Hra - Prokaryote Beta
Video se načítá

Pokuste se sežrat všechny menší buňky ve Vašem okolí. Jde o boj o přežití. Jestliže se Vás dotkne buňka větší, pak se musíte připravit na to, že kořistí se stanete Vy. Není to vůbec nic jednoduchého.

 
63%
Hra - Industrial Zombies Tribute to Grow
Video se načítá

Správné pořadí přidávání věcí je hlavním předpokladem ve hře Industrial Zombies Tribute to Grow. Abyste dosáhli nejvyšší úrovně u všech vylepšení, je nutné přidávat je správně. Dokážete na tuto kombinaci přijít v okamžiku, kdy máte na počátku 12 možností na výběr?

 
60%
Hra - Survive 2012
Video se načítá

Hra Survive 2012 přibližuje konec světa. Na Vás je, abyste jej co nejvíce oddálili. Všechna potenciálně nebezpečná tělesa musejí dopadnou do moře, proto je nutné abyste pohybovali zeměkoulí podle potřeby. Pokud meteory dopadnou na domy, pak je zapálí a mohou je úplně zničit, pokud je neuhasíte.