Emo

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Emo Party Prep
Video se načítá

Pokud máš ráda Emo style tato hra je pro tebe jako stvořené. Nejdříve slečně vyčistíš pleť a pak jí vybereš hezké šaty.

 
88%
Hra - Emo Avatar Maker
Video se načítá

Vyberte oblečení mladé emáčke, která se neumí rozhodnout. na výběr máte pestré účesy a doplňky.

 
84%
Hra - Emo Fashion Expression Dress Up
Video se načítá

Jestliže patříte mezi velké fanoušky oblékacích her, tak tu pro vás máme další kousek do sbírky. Tentokrát oblečete dívku, která se zamilovala do módního stylu emo. Na výběr máte ohromnou výkladní skříň, všechno oblečení dívka vlastní a můžete ho tedy použít. Volba záleží čistě na vašem vkusu, pusťte se tedy do akce.

 
78%
Hra - Cool Emo Girl Makeover
Video se načítá

Premeňte túto slečnu na krásku v štýle emo. Zmeniť a vybrať jej môžete šaty, make-up a účes.

 
77%
Hra - Dress-up Emo girl
Video se načítá

Složte si z několika částí a vyberte pro ni vhodný výraz obličeje, oblečení a hezké doplňky.

 
73%
Hra - CDE Ashly
Video se načítá

Ashly je mladá dívka, kterou ohromil moderní styl emo. Pomoz této sympatické slečně vybrat to nejvhodnější oblečení na zimní období. K dispozici máš změny účesu, vrchní části oblečení, spodního oblečení, kabátku, doplňky na hlavu, příslušenství, rukavice, tón pleti, boty a také herního pozadí. Neboj se improvizovat!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

73%
Hra - Dress-up Emo Boy
Video se načítá

Oblečte si jednoduchou figurínu chlapce ve stylu emo a udělejte z něj frajera. Bude vypadat po přeměně lépe?

 
69%
Hra - Emo Gothic
Video se načítá

A je zde další oblékací hra, tentokrát s názvem Emo Gothic. Jak už název napovídá, tentokrát oblékáte v gotickém prostředí hradu ve stylu Emo. Zkuste některý z barevných účesů nebo kontaktních čoček. Vyberte výrazný make-up a tvar obočí. Pokračujte výběrem stylového oblečení a nezapomeňte na Emo doplňky.

 
68%
Hra - Emo for Life
Video se načítá

Popusť uzdu své fantazii a vyzkoušej, máš-li cit pro módu i v poněkud extravagantnějších módních trendech. Pomož dívce, která uznává módní styl zvaný emo, se odvážně a přitom vkusně obléknout. Dívka ráda vyčnívá z davu, a tak bez zábran vybírej z jejího šatníku to, co se ti líbí a postupně jí to oblékej. Také jí vyber některý z řady účesů, pestrá barva vlasů její styl jenom zdůrazní. Pak jí zvol správné doplňky, a také nezapomeň na pěkné šperky. Potom se na svůj výtvor podívej. Ovládání Myš

 
64%
Hra - Emo Baby Rosie
Video se načítá

Oblékací hry jsou velmi oblíbené, a proto vám přinášíme další novinku. Vezměte si na paškál malé děvčátko jménem Rosie, kterému se líbí moderní styl emo. Pokud by vás nenapadlo, jakým způsobem Rosie obléct, můžete využít nápovědu stisknutím možnosti Hint. Když byste chtěli začít znovu od začátku, stiskněte Reset.

 
58%
Hra - Emo Jedi Princess
Video se načítá

Koho dnes budeme upravovat? Přeci emo Jedi princeznu! Můžete si vybírat ze tří oblastí, které můžete pozměnit - tělo, šaty, příslušenství. Po kliknutí na příslušnou oblast se vám zobrazí menu, v němž můžete vybírat ze široké nabídky. Změnit lze takřka vsechno, co vidíte na obrázku. Použijte svou fantazii!

 
50%
Hra - Cute Emo Babysitter
Video se načítá

Dostali jste na hlídání mladou dívku. Vaším úkolem bude, postarat se o to, aby se dívka oblékla. Děvče má rádo moderní styl emo, tak se tím můžete řídit. Na výběr máte spoustu šatů, účesů, odstínů kůže, triček, kalhot, bot, náhrdelníků, náušnic nebo šátků. Máte také na výběr z předem připravených úprav.

 
31%
Hra - Emo Scene
Video se načítá

Dokážete si poradit se všemi nástrahami, které skýtá emo styl? Musíte v tomto stylu obléci mladou dívku. Pokuste se o kvalitní práci a všechno slaďte dohromady.