Air Hockey

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

91%
Hra - Air Hockey WorldCup
Video se načítá

Vítej na světovém poháru ve hře Air Hockey. S Air Hockeyem se můžeš pravidelně setkávat na různých poutích, kde se stůl či dva s touto zábavnou hrou najdou. V této počítačové variantě si můžeš vyzkoušet hned trojici módů - Versus Mode, World Mode a Arcade Mode. Nejlepším módem je World Mode, kde cestuješ po světě a snažíš se stát legendou.

 
81%
Hra - Air Hockey
Video se načítá

Zahrajte si stolní hokej a přejděte všechna kola, co nejrychleji. Vaším úkolem je porazit soupeře sedmi brankami. Pokud se vám to podaří postoupíte do dalšího kola, ale musíte také počítat s tím, že soupeř bude silnější. Dokážete projít všechny kola?

 
58%
Hra - Air Hockey World Cup
Video se načítá

Ve hře Air Hockey World Cup si zahrajete stolní hokej, který prověřuje hlavně hráčův postřeh. Je nutné odrážet puky přesně a rychle tak, aby trefily všechny protivníkovi karty. Pokud budou trefeny všechny Vaše karty dříve, znamená to konec hry.

 

Popis štítku Air Hockey

Air Hockey spadá do kategorie postřehových a sportovních her. Ale nenchte se zmást názvem této kategorie. S opravdovým hokejem to moc společného nemá. Snad jen puk. Ten se ale na rozdíl od ledové plochy pohybuje na vzduchovém polštáři. Ty i tvůj protihráč budete mít k dispozici kruhový "odpalovač", kterým musíte do puku vrážet a dostat do protihráčovy "branky". Ono se totiž nejedná až tak moc o branku, jako spíše o nízký otvor dělaný přesně na velikost puku. Ale teď už se pojďme podívat, jaké hry si u nás můžeš zahrát.

Nejlepší Air Hockey hry

Pokud si chcete zahrát klasickou verzi této populární hry, můžete zkusit Air Hockey. Pokud máš rád neony a futurismus, tak pro tebe bude spíše hra Air Hockey Game a na závěr, pokud máš rád 3D hry, pak je tato varianta přesně pro tebe. Ve hře 3D Air Hockey ti totiž ve hře bude pomáhat také to, že se kamera bude naklánět za tvým pohybem a prožitek ze hry je tak realističtější.