Nefunguje Vám hra?

Co dělat, když Vám nejde spustit hra s Javou:

Takže lidičky, co dělat když nám nejde spustit nějaká stará pecka nebo vůbec jakákoliv Java hra? Je možnost, že nám chybí nějaký doplněk. Může to být právě Java. Tento zásuvný moduly můžete najít zde – Java

Další variantou může být změna prohlížeče, která ve většině situací vyřeší daný problém. Ovšem je potřeba vyzkoušet většinu známých prohlížečů a nenechat se odradit nefunkčností. Mezi tyto prohlížeče patří Opera, Google Chrome, Internet Explorer nebo Mozilla Firefox. Je možné, že to nebude fungovat hned v prvním prohlížeči, proto je potřeba to nevzdávat.

 

Obrázek č. 1:

Pokud spustíte hru, a ukáže se Vám tato obrazovka, tak nezoufejte. Potřebný modul máte nainstalovaný, stačí pouze kliknout libovolně do šedého pole a hra pojede.

 

 Obrázek č.2

Tato možnost se může stát například v Google Chrome. Můžete postupovat následovně. Buď kliknout na "tentokrát spustit" a hra poběží, nebo aktualizovat plugin, kdy budete přesměrování na stránku s Javou a její aktualizací pro daný prohlížeč.

Pokud se Vám objeví pouze šedá obrazovka, bez žluté nabídky, tak musíte stáhnout nový Java plugin. Odkaz na něj najdete výše v textu.