Monkey GO Happy Xmas Tree

27 hlasů
92%
NÁŠ TIP

Spuštěno: 21082x | 6,94 MB
 

Ovládání hry - Monkey GO Happy Xmas Tree

Kompletní ovládání

Popis hry - Monkey GO Happy Xmas Tree

Monkey GO Happy Xmas Tree Zahrajte si novou parádní hru a zoveselte smutné opičky. Budete plnit různé úkoly, hádanky a sbírat oříšky. To vše ve vánoční náladě.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

zuzikovarova(Amazing Girls)

pro ty co nevědí:vyberete si opičku,vyberete jí čepici,a jdeme hrát!hledejte ořechy,pod stromečky se sněhem ten jeden uvidíte kousek od vánočního stromku,pod medvědem,za závěsy okna,za obrazem je kamera,vezměte konev,ve skříni kus hadru nebo ručníku nebo čeho,jak je ten most:v lampě ořech jděte dál,pod stromkem ořech,jste zpět,jděte na most a šipku doprava klikněte,pod stromky a kupkou sněhu jsou ořechy,když kliknete doprava je tam černoušek,ořech v kupce sněhu,na stromku je taky,jdeme zpět klikneme na druhou šipku,pod stromky jsou ořechy a na tom co má větve vysoko tak na něm je další, v kupce sněhu a na střeše,vezměte prkno a jděte ke klukovi co chce lyže a dál už přemýšlejtesmajlsmajlsmajlsmajlsmajl pokud jsem vám pomohla prosím +smajl

zuzikovarovaTo se mi líbí +14 To se mi nelíbí

Komentáře

Victori(Rady pro dívky 10+)

Návod:
Seberte ořech, pod stromy a kupkou sněhu jsou další 3. Jděte do domu, vemte konev a ze skříňky prostěradlo. Klikněte na záclony a medvěda a seberte 2 ořechy, a na obraz s Yetim, seberte foťák. Klikněte na tabulku vedle rámu a sestavte hvězdu. Vyjděte z domu a klikněte na šipku.
Klikněte na strom a lampu, a konví naberte vodu z řeky. Jděte do prava a seberte 3 ořechy zpod stromů a sněhu. Jděte k boudě.
Klikněte na 4 stromy a 2 hroudy sněhu a seberte ořechy. Seberte dřevěnou kládu a nalejte pod nohy tu vodu, poté seberte kukuřici. Vraťte se k mostu. Do krmítka dejte kukuřici a seberte klíč. Jděte znovu do vesnice.
Klíčem otevřete dveře. Otevřete skříňku-2. prostěradlo, seberte kládu a zapojte kabel do zásuvky. Do šifri zadejte kód 19375. Jděte pryč z vesnice, ke skokánku. Poté odbočte doprava, jste u černocha se skůtrem.
Seberte 2 ořechy pod stromem a sněhem a dejte 2 klády na díru. Klikněte na skůtr a otevře se vám další cesta.
Seberte čepici a ořech pod stromem a jděte do domu s červenou klikou. Dejte holce čepici, klikněte na postel-3. prostěradlo a kliknutím schoďte matraci.
Jděte k propasti. Na kořen dejte prostěradla a slezte dolů. Seberte lyže a 2 ořechy.
Jděte ke skokánku. Lyžařovi dejte lyže a vemte lopatu. Slezte do propasti a odhrabejte sníh. Vlezte do jeskyně. Seberte 3 ořechy. Klikněte na 4 kolečka na stěně a zadejte kód-mašle, zvon, hvězda, strom. Čokoládu položte na pařez před jeskynní. Vyfoťte Yetiho a vraťte se do domu se starým pánem. Do rámu dejte fotku a seberte polena u krbu. Jděte do jeskyně a přihodtě do ohně, seberte jitrnici. Tu položte nahoře před velkou sněhovou hroudu. Vezme si jí pes a vy vemte ořech. Slezte zpět dolů. A klikněte na kolečko na skále. Zadejte 3 kódy (šipky) vytesané v jeskyni. Ořechy dejte pánovi z holí. Seberte pojistku, v domě s kabelem otevřete skříň s bleskem, dejte tam pojistku a u stromku zapněte páčku.
Tadá! Merry Xmas!smajl
Snad vám to pomohlo a pokud chcet můžete mi dát like. smajl

VictoriTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.