Build Yourself

50 hlasů
88%

Spuštěno: 28102x | 0,54 MB
 

Ovládání hry - Build Yourself

Popis hry - Build Yourself

Build Yourself V této hře je Vašim úkolem namalovat krásnou dívku a obléknout ji to nejlepší oblečení, které v této velmi rozsáhlé hře najdete. Varianty můžete různě kombinovat podle toho, co se Vám zalíbí. Vše je jen na Vás.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

55%
Hra - Barbie oblíkačka 4
Video se načítá
60%
Hra - Barbie Dressup 2
Video se načítá
60%
Hra - Barbie na podzim
Video se načítá
63%
Hra - Barbie Party
Video se načítá

Komentáře

sasanka12

Můj typ
pokožka řádek 1 -3 ,pihy řádek 2 -2 , barva vlasů 3-2 , styl vlasů 4-1 ,oči 1-3 ,stíny 3-2 pusa 1-1 , barva pusy červená, tričko casual druhá karta 3 -3 , kalhoty short 2-1 , ponožky nic , boty 3-3 , doplněk 3 -2 , brýle 1 -2 doplněk 2 druhá karta 2 - 2 , ....... Když se vám bude líbit tak prosím odepište smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl<smajlsmajlsmajlsmajlsmajl

sasanka12To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

borůvka13(!!HLODAVCI!!)

Můj tip:
Pokožka druhý řádek první,pihy žádné,vlasy druhý řádek polední,tip vlasů druhý řádek a poslední,oči třetí řádek a první,make-up druhý řádek první,rty druhý řádek a ty druhé a barvu světle fialovou(dištak tu dvacátoutřetí),oblečení(vrch.)klikněte na Swimwear a potom ten druhý řádek a ty druhé (růžovomodré),oblečení (dol.)zase Swimwear potom posunete zelenou šipkou a první řádek a ty poslední(kraťasi),ponošky poslední řádek a ty poslední a barvu stejnou jakou mají rty,boty buť ty první nebo ty sedmé(jak chcete),náhrdelník druhý,brýle žádné!!!,pití to první růžové.
tak a to je všechno komu se to líbilo tak prosím plus,budu rádasmajl

borůvka13To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

civava

Taky skusím Emo girl - snad se neurazíte: pokožka 1,pihy ne,vlásky černé a střih 1 v 2 řádku na str. 2,oči modré - první řádek,oční stíny černé,rty s tím lízátkem a dejte si černé,swimwear - poslední v třetím řádku,skirts - tu první v druhém řádku na str. 2,punčocháče - ty s těmi kostičkami v černé barvě,botičky - ty druhé v prvním řádku na str. 2,náhrdelník - černý s křížem,brýle ne,pak už jen nákupní tažku a ta černá sluchátka.HOTOVO!Komu se to líbilo ať napíše nebo dá prosím like smajl.

civavaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.