World of Tanks

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy byli králi bojiště. Ve hře World of Tanks, zkráceně Wot, si můžete vyzkoušet několik desítek tanků z Číny, Neměcka, Ruska, Francie, Japonska, Anglie nebo z České republiky.

V garáži máte ze začátku nějaké základní tanky a je jen na vás, jaký si vyberete. S tankem se pak účastníte bitev, kde proti sobě stojí více jak vozidel na každé straně. Pokud bitvu vyhrajete, získáte zkušenosti a peníze v závislosti na tom, jak úspěšní jste byly. Za získané body pak odemykáte vylepšení do svého tanku nebo rovnou odemknete nový tank. Za peníze pak všechno nakoupíte.

U každé země máte vždy strom tanků, kde je několik tříd těchto tanků. Vybrat si můžete tanky lehké, střední nebo těžké. Také tu jsou stíhače tanků nebo dělostřelectvo. Nezapomínejte, že každý tank mí jiné vlastnosti a hodí se pro něco jiného. Těžké tanky mají sice skvělý pancíř a silné poškození, ovšem jsou velmi pomalé. Dělostřelectvo dokáže zničit jakýkoliv tank na dva výstřely, ovšem má slabý pancíř a velmi dlouhé nabíjení. Vyzkoušejte si všechny druhý a zvolte si, jaký je pro vás ten nejlepší! Pokud se chcete o tancích dozvědět něco více, můžete navštívit web wot.cz.


zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 02. 09. 2016   |   Zobrazeno: 22849x