Bella Sara

Bella Sara je imaginární svět pro dívky, který si vás rozhodně získá. O co vlastně ve hře jde? Pro začátek je dobré si zakoupit karty koňů, které je možné sbírat, vyměňovat s kamarádkami nebo je využít pro hraní her. Každý kůň má pro tebe pozitivní odkaz, který je tajný a dozvíš se o něm jen ty. Taková kartička koně má aktivační kód, který je nutné zadat po registraci na oficiální stránce.

Tvůj kůň z kartičky, se tímto pádem stává online koněm a bude patřit jen tobě. Koně jsou barevně, ale i povahově různorodé, o co je hra ještě zajímavější. Díky tomu si můžeš vybrat svého oblíbence a zažít s ním mnoho dobrodružství. Na svého koně se můžeš kdykoliv podívat, starat se o něj, krmit ho, vyčesat, rozmazlovat nebo s ním dokonce jezdit a mnoho jiných věcí, které se dozvíš ve hře.

Kromě toho, můžeš s tímto koněm, objevovat všechny krásy světa Bella Sary, kde nepochybně zažiješ mnoho zábavy. Je to krásné místo vytvořené pro dívky, kde se můžeš setkávat se svými oblíbenými koňmi, s různorodými zámky, plážemi, lesy a dokonce i závodními dráhami. Najdeš tu prostě všechno, co si budeš přát. Pojď se podívat i ty do tohoto magického a tajuplného světa plných nádherných koní a prostředí.

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Redakce   |   Publikováno: 12. 08. 2013   |   Zobrazeno: 30460x