Pucca

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

55%
Hra - Pucca omalovánka
Video se načítá

Oblíbená postavička asijského původu Pucca se nám vyprala a odbarvila. Dokážete nám pomoct? Potřebovali bychom ji znovu vybarvit. Už si ale nepamatujeme, jak původně vypadala, proto necháme volbu barev jen na vás! Vlevo si vyberte barvičku a malujte. Fantazii se meze nekladou a Pucca může mít několik barev.

 
72%
Hra - Pucca Lejows
Video se načítá

Animovaná japonská postavička Pucca se představuje v další počítačové hře. Tentokrát si zahrajte s řadami. Musíte odstranit shodné postavičky tím, že k sobě budete přiřazovat tři a více stejných příšerek. Dokážete si poradit se všemi? Za každé úspěšné odstranění se vám počítají body. Kolik bodů získáte?

 
33%
Hra - Pucca
Video se načítá

Oblíbenci Puccy si zde přijdou na své. Mají totiž šanci svoji milovanou kreslenou postavičku převléknout zcela podle svých představ. Na výběr máte několik různě barevných triček, kalhot a dokonce i čepic. Tak do toho! Převlékněte si svou Puccu, co jí podle vás sluší nejvíc? Zelená, modrá, nebo snad červená?

 
66%
Hra - Funny Love Puzzle
Video se načítá

V této hře budete skládat puzzle! Na začátku si musíte vybrat z několika obrázků, které budete chtít skládat. Jenže to nebude tak snadné, protože budete omezeni časovým limitem!