Full Moon

20 hlasů
86%

Spuštěno: 16859x | 1,48 MB
 

Ovládání hry - Full Moon

Kompletní ovládání

Popis hry - Full Moon

Full Moon Full Moon je logická hra, ve které dostanete na starost malého zajíčka. Zajíček má různá přání a vaším úkolem je plnit mu požadavky, aby se mohl radovat. Všechnu akci vám komplikuje fakt, že děj hry se odehrává v noci za úplňku. Vidíte tudíž pouze obrysy veškerých objektů a musíte se domýšlet, co kde leží.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

adis172

já tam mám 2 nebo 4 sovy a dva spojené stromy.z každé té strany vždy vykouknou když najedu myší, vždy ale jenom 2. prosím poradíte mi co mám dělat. smajl

adis172To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

kungfu(THE SIMS 3 + DEFI FANS ...)

adis172: jsou tam 4 řádky a nevim kolik sloupců a ty úúúůůůplně ten poslední řádek klikneš na 2. žárovku a několik se ti jich rozsvítí a od tý poslední rozsvícený žárovky klikneš zase na tu druhou až se ti rozsvítěj vlastně dva řádky a ty dva nahoře ti zbydou. A úúúůůůplně ten řádek nahoře zase budeš vždycky druhou nerozsvícenou žárovku zapínat. Vlasně jde o to, abys nerozsvěcela žárovku už vedle rozsvícený jinak ňáký zase zhasnou a musíš to kolo znova. A nakonec- když se ti to, co jsem zmiňovala v poslední větě stane, klikni na sovu, ona poskočí a zhasne ti to a děláš level znova. Hodně štěsí adis172!!!

kungfuTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.