Online světy

Hra - Na ryby

Kdo z vás rád chodí na ryby a čas mu nedovolí odjet k řece, rybníku nebo k přehradě tak může zkusit tuto jednoduchou a… (více)

Hra - My Free Farm

Ve hře My Free Farm bude vaším úkolem se starat o vaší krásnou farmu. Stačí se pouze registrovat a můžete začít hrát ve… (více)

Hra - Zelené imperium

Zelené impérium je strategická hra, ve které se můžete za pár minut stát úspěšným farmářem. Při prvním spuštění hry se… (více)

Hra - Kapi Hospital

Pro ty z vás, co si rádi hrají na doktory tak jistě ocení tento simulátor od německých borců z firmy Upjers. Staňte se… (více)

Hra - Naruto

Máme tu další zábavnou MMO hru, Ultimate Naruto. Hru si zahrajete pohodlně ve vašem prohlížeči a registrace je velmi… (více)

Hra - My Lands

Máme tu skvělou online hru, ve které se budete starat o celé vlastní království! Na výběr máte celkem 4 rasy, za které… (více)

Hra - Bella Sara

Bella Sara je imaginární svět pro dívky, který si vás rozhodně získá. O co vlastně ve hře jde? Pro začátek je dobré si… (více)

Hra - Shakes a Fidget

Každý dnes určitě zná skvělou hru Shakes a Fidget. Málokdo však ví, že tato hra vznikla na motiv stejnojmenného komiksu… (více)

Hra - Rising Cities

Opravdová hra, pro opravdové stavitele!! Společnost Bigpoint Vám přináší skvělou budovací hru Rising Cities, ve které si… (více)

Hra - Farmerama

Farmářské hry jsou dnes nesmírně populární a Farmerama patří mezi vůbec ty nejlepší z nich. Přináší spoustu zábavy a… (více)

Hra - Howrse

Pokud máte rády koně, Howrse vás bezesporu ohromí. Je to jediná online hra, která vám dá tolik svobody a zároveň tolik… (více)

Hra - Lady Popular

Splněný sen každé mladé slečny? Rozhodně! Ladypopular přináší kupu zábavy s vaším virtuálním já, které si můžete… (více)