Fyzika

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
67%
Hra - Cargo Bridge Armor Games Edition
Video se načítá

Máme tu pro vás Cargo Bridge od Armor games! V této super logické hře převezmete roli návrháře mostů. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. V každém levelu musíte postavit most tak silný, aby vaši vojáci mohli přejít na druhou stranu a odnést náklad zpět. Myslíte si, že to zvládnete na jedničku?

 
65%
Hra - 3 Slices
Video se načítá

Použijte myš a pokuste se přeříznout co nejvíce červené oblasti. Cílovou procentuální cifru potřebnou ke splnění úrovně máte vždy zobrazenou dole (Target). Kolik procent jste již odstranili zobrazuje Removed. Celkem můžete řezat do červené oblasti třikrát. Dokážete se zbavit většiny červeně zbarvené plochy?

 
65%
Hra - NeoLife
Video se načítá

Klikni a táhni myší přes provaz. Odraž modrý kruh mimo obrazovku, to bude tvým hlavním cílem během hry NeoLife. Dostaneš příležitost vyzkoušet si celou řadu poměrně zajímavých úrovní, v nichž využiješ logické uvažování. Postupem času se úrovně stávají mnohem těžšími a musíš stále více přemýšlet nad svými kroky.

 
65%
Hra - Catalance Levelpack
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol rozmístit na hrací ploše kočičky tak, aby všechny zůstali bezpečně na místě a žádná z nich nespadla mimo plochu. Aby se vám to podařilo, musíte využívat pevné plošiny, ale i rozličné tvary samotných kočiček.

 
64%
Hra - Bad Kid Homework
Video se načítá

Máme tu domácí úkoly pro všechny zlobivé děti. Dostaneš deset centů, které potřebuješ dostat k malému blonďákovi. Některé předměty na hrací ploše můžeš odstranit jednoduchým kliknutím. Další věci ti mohou pomoci, ale zároveň zkomplikovat situaci. Hra obsahuje celou řadu úkolů, jež vyřeš logickým uvažováním.

 
64%
Hra - Snoring 3: Treasure Island
Video se načítá

V logické hře Snoring 3: Treasure Island musíte pomoci zvířátkům uvězněným na exotickém ostrově probudit jejich kapitána - slona. Každé ze zvířátek má přitom jiné schopnosti, takže je na vás, abyste našli ten správný způsob, jak každé zvířátko využijete.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

63%
Hra - Crazy Drop
Video se načítá

Najděte si cestu k východu. Použijte směrové šipky nebo klávesy W, S, A, D, abyste pohybovali s míčem. Můžete přesouvat bloky klikáním na ně a umisťujte je na potřebná místa. Hroty a zelení nepřátelé vás mohou zabít, takže se jich rozhodně nedotýkejte. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní.

 
63%
Hra - Roller Boaster
Video se načítá

Dostaň se s kamennou kuličkou až do cíle v co nejmenším čase! Sbírej mince, aby sis konečný čas snížila. Každé kolo je těžší a těžší, budeš muset využívat různých prvků, které tě zrychlují, vyhazují nebo otáčejí gravitaci.

 
62%
Hra - Blinkz
Video se načítá

Vaším úkolem ve hře Blinkz bude dostat k sobě dvojici růžových bloků. Ve spojení vám budou bránit různé jiné bloky, které klikáním odstraňujete. Na začátku hry budete mít odemčené dvě úrovně z celkových pěti zobrazených. Postupem času se vám budou objevovat nové úrovně. Celkem hra obsahuje dvě desítky úrovní.

 
62%
Hra - You Are Still a Box
Video se načítá

Malinkaté kuřátko je samo bezmocné. Neumí ještě létat a nějaké překážky, které jsou na cestě nemůže samo přejít. Proto jste tady vy, abyste mu pomohli. Nenechte malé kuřátko nikam spadnout, ani se napíchnout na nějaké ostré předměty. Posunujte krabici tak, aby kuřátko přišlo zdárně do cíle levelu. Využívejte různých zdokonalení, jako jsou balonky, abyste mohli propast přeletět. Čím budete ve vyšším levelu, tím obtížnější to bude.

 
60%
Hra - Zoo Escape 2
Video se načítá

Hra Zoo Escape přichází již s druhým pokračováním. Tentokrát hra obsahuje třicet úrovní. Vaším úkolem bude osvobodit zvířátka, která jsou uvězněná v zoologické zahradě. Dostaňte zvěř do dvířek s nápisem Freedom! a dokončíte tím úroveň. Klikáním na šedé kameny je necháte zmizet. Některá zvířata jsou držena v klecích, jichž se musíte také zbavit.

 
58%
Hra - Monsters ate my homework
Video se načítá

Prostorová představivost je základním předpokladem k úspěšnému dohrání této hry. Musíte odstranit některé dílky z krabice tak, aby na krabici zůstali buď domácí úkoly nebo kulička s hvězdičkou. Pokud shodíte všechny tři věci, které mají na krabici zůstat jako poslední, pak musíte kolo opakovat.

 
54%
Hra - Blinkz 2
Video se načítá

Ve druhém pokračování logické hry s názvem Blinkz se opět můžeš těšit, že zaměstnáš svoje mozkové závity. Hra obsahuje více než dvě desítky zábavných úrovní, takže se opravdu máš na co těšit. Po splnění úkolu pochytej všechny hvězdičky, čímž získáš další body navíc. Dostaň k sobě všechny růžové kousky.