Charakteristika znamení Váhy

Váhy

23.09. - 23.10.

Spravedlnost je vahám blízká, a proto jsou upřímné, hloubající a schopné urovnat každý spor. Rádi zvažují všechny možnosti a poslouchají cizí názory, aby si pak mohly vybrat nejlepší možnost. Většinou jsou oblíbené také u ostatních, protože rádi poradí a pomohou, nesmí ale sklouznout k vychloubačnosti. Váhy mají rády řád a uvažují prakticky, pokud ale zabřednou do přílišného hloubání, mohou být nerozhodné a netrpělivé.

Váhy hledají ve vztazích spíše souznění a myšlenkovou harmonii a trochu upozaďují fyzický kontakt. Hledají tak někoho, kdo jim bude naslouchat a zároveň je obohatí o nové poznatky a názory. V lásce jsou váhy zodpovědné a ledacos odpustí. Mývají ale sklon k žárlivosti a proto jediné, co nepřestojí za žádnou cenu, je nevěra.

Vhodná znamení: Blíženci, Vodnář, Beran

Barvy: modrá, světle zelená

Planeta: Venuše

Živel: vzduch

Šťastný den: pátek

Šťastná čísla: 7, 8

Slavné osobnosti ve znamení Váhy:
Zac Efron, Avril Lavigne, Kim Kardashian, Eminem, Jiří Mádl, Václav Havel, Candice Swanepoel

Komentáře

kusikVIP(Klacek)

joosmajljsem vaha jedna kamaradka jaka je bliženec tak žika že vahy vahaj ale to není pravda co pišou že plisky vaham je bliženec tak neni pravda jeden pliženec mnězradil žika že jsem nedotykavkasmajlsmajla ja nejsem jem nemam rada gdiš někdo mi dava nohy na mou židli.

kusikTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Anka B.VIP

Na mě to pasuje až na tu žárlivost. A šťastný den pátek... To má snad každý, kdo chodí do školy smajl

Anka B.To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.