Víly

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

71%
Hra - Fairy 7
Video se načítá

Malá mořská víla si donedávna bezstarostně plavala pod mořskou hladinou. Před několika dny však vyplavala na povrch a uviděla na projíždějící jachtě několik krásně oblečených slečen. Mořská víla by se jim chtěla vyrovnat a také by si ráda něco pěkného vzala na sebe. Jako první krok si vyčarovala dvě nohy, zbytek je již na vás!

 
71%
Hra - Fairy Spa Salon & Makeover
Video se načítá

Postarejte se o zanedbanou vílu, která vypadá příšerně. K tomu budete potřebovat kosmetiku, make-up a samozřejmě nové oblečení.

 
70%
Hra - Fairy doll
Video se načítá

Malé víly si chtějí zařídit svůj domeček, ale nevědí si rady. Zkus jim pomoci. Hra se ovládá levým tlačítkem myši. Vždy je nutné kliknout na danou část nábytku a popotáhnout tam, kde má stát. Takto je nutné upravit i zahrada.

 
70%
Hra - Fairy Dressup
Video se načítá

Faira se chystá na maškarní bál. A není to ledajaký bál. Bude tam i její nový chlapec. Chce se mu líbit, ale co si vzít na sebe? Něco co ji sluší? Nebo spíš něco ztřeštěného, aby poznal, že má smysl pro humor? Vyber ji to, v čem ho podle tebe uchvátí. Jsem si jistá, že tě tato pěkná on-line hra bude bavit.

 
70%
Hra - Mystical Fairie Fashion
Video se načítá

Hlavními postavami oblíkaček bývají většinou štíhlé modelky. V této je to trošku jiné. Dostanete se do pohádkového světa mezi něžné víly. Můžete obléknout vílu, do čeho jen chcete. dejte si divokou barvu vlasů a nezapomeňte na křehká křídla, která z ní dělají jedinečnou bytůstku. Ozdobte ji různými květinami, které ji dodají na kráse. Pozadí zvolte podle toho, jestli se jedná o denní nebo noční vílu.

 
70%
Hra - Fairy Spa Day
Video se načítá

Této nevěstě zbývá už jen pár minut do svatby a nemá vybrané šaty, make - up a dokonce ani účes . Pomůžeš jí s celkovým Makeover, aby na svatbě byla krásná ?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Garden Fairy
Video se načítá

Jak se obléká taková zahradní víla? Vyzkoušet si to můžeš právě teď. Vyber jí nejen oblečení, účes a líčení, ale také křídla a kouzlo!

 
70%
Hra - Dreamy Fairy Bride
Video se načítá

Pomozte lesní víle s přípravami na svatbu a vyberte jí ze skříně krásné šaty, make-up a moderní doplňky pro nevěstu. Bude se budoucímu Mazel líbit?

 
69%
Hra - Good Witch Makeover
Video se načítá

Hra Good Witch Makeover je jednou z velmi povedených oblékacích her pro všechny milovnice magie a kouzel! Oblékni si čarodějnici tak, aby se ti nejvíce líbila! Máš raději hodné a dobré čarodějky v krásných šatech a milým úsměvem? Nebo máš raději pořádně strašidelné babizny, které číhají v temném lese? Popusť uzdu své fantazii a dobře se bav!

 
68%
Hra - Elf Dressup
Video se načítá

Máš ráda elfy? Ty krásné skřítky z lesa? Tato on-line hra pro dívky ti nabízí, udělat si vlastní. Dát ji oblečení z květin, boty taky a nádherná hýbající se křídla. Vytiskni si ji a vytvoř další. Vyzdob si pokoj vílami z pohádek.

 
68%
Hra - Fantasy Dress Up
Video se načítá

Oblékněte dívku do šatů a nebo ji vyberte krásné tričko a kalhoty. Oblékáte rádi třeba vílu než dívku? Tak to máte kliku, protože v téhle hře si můžete přičarovat dívce třeba křídla. Také tady platí, že jim můžete měnit vhled.

 
67%
Hra - Fairy's Tiny Spa
Video se načítá

Mladá víla se rozhodla, že si užije trochu odpočinku v lázních. Musíte ji pomoci s maskou na obličej, masáží zad nebo peelingem.

 
66%
Hra - Winx Pixie Clone Capture
Video se načítá

Malé kouzelné potvůrky se rozutekly. Pomozte vílám Winx, aby pochytaly všechny uprchlé mrňousky. Zachytávejte je do magických bublinek, které budete vytvářet kouzelnickou hůlkou. Máte časový limit dvě minuty, kolik dokážete pochytat létajících vil? Dávejte pozor a můžete sebrat i bonusy, např. hodiny na zvýšení časového limitu.