Víly

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
77%
Hra - What is your Angel?
Video se načítá

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký typ anděla vás hlídá a ovlivňuje? Zjistit to můžete s hrou What is your Angel?, kde budete nejen skládat puzzle, ale dostanete i několik otázek, na které musíte odpovědět. Na konci zjistíte jaký typ anděla se k vám hodí a jeho stručnou charakteristiku Příjemnou zábavu.

 
77%
Hra - Spring Is Here
Video se načítá

Jaro se už blíží a všechny víly se probouzejí, aby mohly být opět krásně potřebují pomoci s výběrem šatů a doplňků.

 
76%
Hra - Mother Fairy Elsa Dress Design
Video se načítá

Proměňte princeznu Elsu na krásnou lesní vílu. K tomu jí musíte vytvořit krásné šaty a vybrat moderní doplňky.

 
75%
Hra - Beauty Maker 14
Video se načítá

Líbí se Vám pohádkové postavy? A co takhle jemné a křehké víly? Přesně taková bytost je hlavní postavou této oblíkačky. Zkuste ji oblíknout do jemných šatů. Bude vypadat pohádkově. Slušet ji k tomu budou vysoké boty se zajímavým šněrováním. Místo korunky ji dejte do vlasů čelenku z lučních kvítek. Vaše pohádková postavička bude kouzelná.

 
75%
Hra - Sleeping Fairy
Video se načítá

Tato krásná lesní víla není spokojená se svým vzhledem. Zkuste jí dodat nový vzhled, oblečte jí do nových šatiček, upravte jí oči a další části.

 
75%
Hra - Blue Fairy Hidden Stars
Video se načítá

Dokážete najít všechny hvězdy, které jsou ukryty na pozadí ve hře Blue Fairy Hidden Stars? Nebude to vůbec jednoduché, protože musíte hledat pouze hvězdy, které jasně září.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Fantasy Forest
Video se načítá

Postarejte se o tuto mladou lesní vílu. Vaším úkolem jí bude hezky obléct a učesat tak neztrácejte čas a pomozte já vybrat to, co jí nejvíce sluší.

 
75%
Hra - Disney Fairies
Video se načítá

Zvládnete obléknout tyto 3 víly? Tak se pořádně snažte, protože to bude pouze na vás.

 
75%
Hra - Winx Club Tecna Sophix Makeover
Video se načítá

Tecna potřebuje nové oblečení a make-up, aby změnila svůj styl. Pomozte jí s tvorbou nového, aby se její finální výsledek líbil. Dokážete to?

 
73%
Hra - Snowflake Fairy
Video se načítá

Ve hře Snowflake Fairy dostaneš na starost malou vílu jménem Sněhová vločka. Víla by od tebe potřebovala malou pomoc. Chtěla by vypadat perfektně, a proto jí musíš vybrat nejlepší možnosti. Stačí jednoduše klikat na ikonky vloček a dívčin vzhled se okamžitě začne proměňovat. Poupravit lze i herní pozadí.

 
73%
Hra - Inspiration Beauty
Video se načítá

Obleč si Musu z víl Winx. Vyber jí křídla, účes, krásné oblečení, šperky i boty. Jak bude vypadat?

 
72%
Hra - Fairy Mom And Daughter
Video se načítá

Oblečte si dvě krásné jarní víly. Nejdříve obléknete mamku a pak její mladou dceru.

 
71%
Hra - Maggie
Video se načítá

Maggie chce neustále zažívat nějaké dobrodružství. A k jednomu takovému přizvala i vás. Vydejte se s ní po řece vstříc nebezpečí. Maggie je malá moucha, brouzdající po okolí. Čeká na ni ovšem spoustu nebezpečí v podobě spadlých pouličních lamp nebo vodních příkopů. Po cestě musí sbírat různé předměty, které ji doplní sílu. Ovládání je snadné pomocí šipek.