Víly

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

59%
Hra - Winx Girl Magic Accident
Video se načítá

Stella se zranila a proto utíkala do nemocnice. Podejte jí první pomoc, aby se cítila lépe. Zbavte ji špinavých šatů a vyberte její nové, v nichž bude vypadat lépe.

 
86%
Hra - Fairy Barbie Dress Design
Video se načítá

Pomozte mladé víle s výběrem účesu, šatů a doplňků, aby vypadala krásně. proměňte ji na nejkrásnější bytost na světě. Podaří se vám to?

 
95%
Hra - Pretty Pixie
Video se načítá

Vytvořte si jedinečnou vílu za pomoci make-upu, šatů a různých barev. Nechte pracovat svou kreativitu a uvidíte, že se vám výsledek bude líbit.

 
78%
Hra - Tinker Bell's Tiny Spa
Video se načítá

Zvonilka si potřebuje odpočinout a vylepšit pleť a svůj vzhled. Postarejte se o ni a vyberte jí nový make-up a krásné latě s doplňky, aby se ostatním vílám líbila.

 
78%
Hra - Forest Pixies Hair Salon
Video se načítá

Lesní víla si otevřela svůj kadeřnický salón a už má několik Zákazníci, které po ní vyžadují různé komplikované účesy. Pomozte jí s nimi a vyberte jim nové šaty.

 
80%
Hra - Spring Fairies Hair Salon
Video se načítá

Postarejte se o dvě krásné víly a pomozte jim s úpravou vlasů a výběrem nového oblečení, aby působily ještě krásnější. Podaří se vám je vylepšit k lepšímu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Dreamy Fairy Bride
Video se načítá

Pomozte lesní víle s přípravami na svatbu a vyberte jí ze skříně krásné šaty, make-up a moderní doplňky pro nevěstu. Bude se budoucímu Mazel líbit?

 
75%
Hra - Disney Fairies
Video se načítá

Zvládnete obléknout tyto 3 víly? Tak se pořádně snažte, protože to bude pouze na vás.

 
31%
Hra - Tinkerbell Dating Spa Makeover
Video se načítá

Tinkerbell má dnes rande se svým přítelem a proto se rozhodla, že půjde do salonu krásy. Očistěte její tvář, vyberte make-up a oblečení, aby mohla za ním vyrazit.

 
82%
Hra - Enchanted Forest Hair Salon
Video se načítá

Tři pohádkové bytosti dostali pozvánku na královský ples, problém je však v tom, že toto pozvání neočekávali a proto potřebují vaši pomoc s úpravou účesu a výběrem šatů. Pomůžete každé z nich?

 
65%
Hra - Modern Fairies
Video se načítá

Pomozte dvěma vílám, aby zapadly v rušném velkoměstě. K tomu potřebují moderní oblečení a pěkný účes. Pomozte jim s proměnou.

 
79%
Hra - Fairy Spa
Video se načítá

Tato víla chce nový vzhled a na vás bude jí upravit. Udělejte jí nový účes, naličte jí a pak jí oblékněte.

 
82%
Hra - Ariels Leg Surgery
Video se načítá

Pokuste se pomoci Ariel, která se potřebuje dostat za svým milým. Aby to bylo možné, musíte jí doslova vykouzlit skutečné nohy místo ploutve. Dokážete si s takovým úkolem poradit?