Víly

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - BFF in Fairy Style

Pomůžeš nejlepším kamarádkám v přestrojování se za krásné kouzelné víly? Každou dívku postupně oblékni do vhodných vílích šatů a vyber jim ty nejhezčí křídla, která mohou nosit. Poté se již kamarádky mohou plně vrhnout do vílích radovánek.

 
80%
Hra - Pixie Accident Er

Pomůžeš chudince víle, která se celá poranila a poškrábala, když byla na procházce po lese? Nejdříve jí očisti rány, ošetři a na závěr ji uprav tak, aby byla opět krásná. Pomůžeš jí?

 
80%
Hra - Titania: Queen Of The Fairies
Video se načítá

Dnes na tebe čeká extra důležitý úkol ve hře Titania: Queen Of The Fairies. Přijde za tebou samotná královna víl, abys ji pomohla s make-upem, vybrat krásné šaty, udělat styolvý účes a nakonec vybereš padnoucí křídla.

 
80%
Hra - Pixie Resurrection Emergency
Video se načítá

Ve hře Pixie Ressurection emergency bude tvým úkolem pomoct zamilovanému princovi s oživováním jeho víly. Té už nějakou dobu není dobře a ted je na tom opravdu špatně, protože se jí zastavilo srdíčko. Podaří se ti ji zachránit?

 
82%
Hra - Vincy as Pirate Fairy
Video se načítá

Ve hře Vincy as Pirate Fairy bude tvým úkolem pomoct princezně vybrat parádní pirátské obelceni. Na výběr budeš mít z velkého množství klobouků, mečů i bot. Poté budeš muset pomoct princezně najít tajné poklady na třech různých místech. Podaří se ti najít všechny?

 
85%
Hra - Fairy Insta Selfie
Video se načítá

Ve hře Fairy Insta Selfie pomůžeš mladé víle s dokonalou selfie fotkou. Aby se fotka opravdu povedla, tak víle pomůžeš i s dekorací pokoje. Až budeš mít dekorací hotovou, můžeš se pustit do oblékání a učesaní víly.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Fairy House Cleaning
Video se načítá

Fairy House Cleaning je výborná uklízecí hra, kde ti s úklidme bude pomáhat víla. Dokážeš s polu s ní uklidit svůj pokoj tak, aby vypadal jako pokoj pro princeznu? A až budeš mít uklizený pokoj, pustíš se i do dalších místností?

 
80%
Hra - Super Fairy Powers
Video se načítá

Ve hře Super Fairy Powers bude tvým úkolem pomoct víle vybrat vhodné oblečení, účes a křídla a poté ji pomůžeš vyrobit Fidget Spinner. Na závěr ji pomůžeš Spinner roztočit a tvým úkolem bude mít co nejvíce otáček.

 
80%
Hra - Corrie The Fairy Adventure
Video se načítá

Ve hře Corrie The Fairy Adventure bude tvým úkolem pomoct malé, krásné víle s oblečením a zkrášlením oblčeje. Nejdříve pomůžeš Corrie zbavit se všech nedokonalostí a poté ji dopřeješ obličejové masky. Nakonec ji vybereš oblečení, účes a křídla. A pokud se ti to nepovede podle představ, tak můžeš začít znovu.

 
80%
Hra - Fairytale Fairies
Video se načítá

Fairytale Fairies je krásná hra o pohádkových vílách. Tvým úkolem bude jim pomoct s makeupem a účesem. Potom jim budeš most vybrat oblečení, boty a doplňky, jako jsou náhrdelníky, hůlky nebo křídla.

 
80%
Hra - Gracie The Fairy Adventure
Video se načítá

Ve hře Gracie The Fairy Adventure bude tvým úkolem pomoct s přeměnou obličeje krásné víle Gracie. Až budeš s přeměnou hotová, tak ji ještě můžeš pomoct vybrat oblečení.

 
81%
Hra - Faerie Queen of Fire
Video se načítá

Malá víla potřebuje vaši pomoc! Potřebuje pomoci s líčením a výběrem těch správných barev a odstínů. Nakonec pomůžete i s výběrem vhodného oblečení a doplňků.

 
66%
Hra - Fairy Tinker Makeover
Video se načítá

V této hře se budete starat o mladou vílu. Víla chce hlavně nový make up. Také ji můžete vyměnit křídla, hlavně jejich vzor a barvu.