Víly

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Winx Club Chibi Bloom
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem obléknout a upravit tuto vílu. Změňte jí účes a vyberte jí ty nejhezčí šaty.

 
83%
Hra - Fairy 5
Video se načítá

Svátek všech zamilovaných se slaví na svatého Valentýna. Pojďte připravit dívku na její odpolední schůzku s chlapcem. K dispozici máte nejrůznější šaty schované v bublinkách v levém menu. Pokud by se vám něco během upravování nelíbilo a chtěli byste začít úplně od začátku, stačí kdykoliv zmáčknout tlačítko Reset.

 
83%
Hra - Fairy
Video se načítá

Vaším úkolem v této pěkně zpracované hře bude vytvářet nádherné pohádkové víly. V začarovaném lese musíte nejdříve pochytat barevné světlušky, které se díky kouzelné vodní květině změní na vílu. Vílu umístěte do lucerny, aby vám neodletěla pryč.

 
82%
Hra - Winx Club Flora
Video se načítá

Máme tu další oblíkačku pouze pro vás, kde si budete moci obléci krásnou Floru ze seriálu Winx! Flora je přírodní víla, takže jí tak můžete i vystrojit. Vybírejte z nevídaných účesů a oblečení, které jí bude zaručeně slušet.

 
82%
Hra - Fantasy Girl
Video se načítá

Netradiční oblíkačka, která se ti určitě bude líbit. Můžeš si vybrat, jestli ze slečny uděláš mořskou pannu, vílu, nebo princeznu. Ke každé možnosti máš na výběr z mnoha různobarevných kousků oblečení, které se samozřejmě dají kombinovat mezi sebou.

 
82%
Hra - Ariels Leg Surgery
Video se načítá

Pokuste se pomoci Ariel, která se potřebuje dostat za svým milým. Aby to bylo možné, musíte jí doslova vykouzlit skutečné nohy místo ploutve. Dokážete si s takovým úkolem poradit?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Enchanted Forest Hair Salon
Video se načítá

Tři pohádkové bytosti dostali pozvánku na královský ples, problém je však v tom, že toto pozvání neočekávali a proto potřebují vaši pomoc s úpravou účesu a výběrem šatů. Pomůžete každé z nich?

 
82%
Hra - Winx Club Musa Season 5 Outfits
Video se načítá

Musa se chystá na piknik a potřebovala by vybrat krásné oblečení a doplňky. Poradíte jí, aby se v novém outfitu cítila příjemně? Nezapomeňte ani na svěží make-up.

 
81%
Hra - Winx Club Bubbles
Video se načítá

V této hře je zapotřebí hlavně rychlost a postřeh. Pomocí myši musíte praskat létající bubliny a osvobozovat víly, které jsou v letících bublinách zajaty. Ale pozor, nesmíte osvobodit všechny! Musíte rozlišovat mezi hodnými vílami a těmi zlými. Pokud prasknete bublinu se zlou vílou, hra končí. Máte 20 vteřin, zkuste to.

 
81%
Hra - Spring Fairy Couple
Video se načítá

Jaro zastihlo nadpřirozenou dvojici v kouzelném lesíku. Není možné, aby po lese pobíhali polonazí, a tak vaším úkolem bude pár obléknout do předem připravených kostýmů. Dostanete na výběr tradiční vílí oblečení a konečný výběr záleží skutečně jen na vašem úsudku a vkusu. K dispozici jsou skutečně zajímavé předměty.

 
81%
Hra - Forest Fairy
Video se načítá

Pomozte vymyslet nový outfit, make-up a účes krásné víle, která žije v lese.

 
80%
Hra - Fairy Costume Party
Video se načítá

Sofie byla pozvána na slavnou pohádkovou party, která se koná v kouzelné chaloupce kdesi v hlubokém pohádkovém lese. Sofie miluje kostýmy s křídly a s kouzelnými hůlkami. Vybereš jí nejlepší oblečení?

 
80%
Hra - Tinker Bell Facial Makeover
Video se načítá

Víla Zvonilka právě nyní potřebuje tvoji pomoc! Její podoba se změnila k nepoznání, za což může magická formulka, kterou nešťastná Zvonilka přečetla nahlas. Naštěstí jí na její vzhled pomohou i obyčejné kosmetické přípravky, takže se o vílu pokus pečovat, aby vypadala stejně jako před několika minutami.