Vikingové

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - History Viking Age
Video se načítá

V této hře budete mít možnost obléci vikingskou ženu. Udělejte z ní tradiční hospodyňku nebo opravdovou bojovnici!

 
74%
Hra - Rune Raiders
Video se načítá

Vydej se za tajemnými starodávnými runami. Můžeš si nastavit obtížnost (Difficulty). K dispozici máš tři obtížnosti, od nejnižší Easy, přes Normal, až po nejtěžší (Hard). Nejprve můžeš hrát pouze mise a získávat pro sebe zlato a slávu. Později, až dokončíš pět misí, si můžeš zahrát mód Survival, kde musíš přežít.

 
70%
Hra - The Viking Expedition
Video se načítá

Hra The Viking Expedition je dobrodružstvím, kde musíte pomoci malému vikingovi, aby se dostal z tajemného podzemí. Na cestě narazíte na nepřátele jako jsou hladové zombie a také kostlivci. Po cestě si nezapomínejte rozsvěcovat pochodně, které Vám dají více světla.

 
91%
Hra - Icebreaker The Gathering
Video se načítá

Pokračování logické hry. Dostaň ztraceného vikinga zpátky na jeho loď! To se ti může povést pouze díky správnému přeřezávání kusů ledů a aktivováním bomb ve správném čase. Zdolat 40 levelů není jednoduché.

 
68%
Hra - Icebreaker
Video se načítá

Snaž se osvobodit zamrzlé vikingy a dostat je na vikingskou loď. To můžeš dokázat pomocí odřezávání kusů ledu, ve kterém jsou vikingové většinou uvězněni.