Velikonoce

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Easter Girl
Video se načítá

Velikonoce se kvapem blíží. Pojďte si je užít společně s hrou Easter Girl. Dívka se vydává na zahrádku, kde se prohání spousta zajíčků a po zemi se povalují nabarvená vajíčka. Dívka bude vajíčka sbírat. Vaším úkolem není nic jiného, než úprava dívčina zevnějšku. Máte na výběr spoustu úprav vzhledu, stejně jako oblečení.

 
75%
Hra - Happy Easter Dress Up
Video se načítá

Vyzkoušej, máš-li cit pro módu a pomoz dívce se co nejlépe upravit na sváteční velikonoční den. Vybírej z jejího šatníku to, co se ti líbí a postupně jí to oblékej. Je na tobě, mají-li to být šaty nebo raději top s kalhotami. Také jí vyber některý z řady účesů, moc dobře víš, že vlasy dělají půl vzhledu. Pak jí k tomu vyber správné doplňky tak, aby to ladilo, a také nezapomeň na pěkné šperky. Potom se na svůj výtvor podívej.

 
69%
Hra - Easter Hide and Seek Game
Video se načítá

Velikonoce jsou křesťanský svátek. Dodržují se během nich různé tradice. Jednou z tradic je schovávání a následné hledání velikonočních kraslic. Přesně to bude náplní hry Easter Hide and Seek Game. Dokážete objevit úplně všechna skrytá vajíčka? Hra se skládá z několika úrovní. Přejeme příjemné hledání!

 
65%
Hra - Easter Bistro
Video se načítá

Vítejte ve velikonočním bistru. Vaší úlohou bude jako velikonoční zajíček obsluhovat zákazníky a plnit jejich přání. Nejprve se podívejte, co si zákazník přeje. Poté vezměte přísady a pití. Umístěte vše na tác a servírujte hotové jídlo. Hra má několik úrovní, v každé musíte splnit cíl, abyste mohli postoupit dále.

 
66%
Hra - Cute Egg Chick
Video se načítá

Tato hra není obyčejnou oblékací hrou, tady nebudeš strojit žádnou modelku, zato si vytvoříš vlastní velikonoční kuře. Je to jednoduché, postupně vybírej, jakou chceš, aby mělo kuře barvu, jaký tvar zobáku, křídel, očí i nožek. Pak mu nasaď nějaký veselý obleček, uprav mu chocholku na hlavě a zpestři ji třeba květinkou. Pak už stačí, aby si obarvila vajíčko, z kterého se kuřátko vylíhlo, a máš hotovo!

 
44%
Hra - Easter Truck
Video se načítá

Velikonoce jsou tady a nálož nejrůznějších velikonočních zásilek musíte odvézt se svým nákladním autem na místo určení. Nejprve počkejte, než se vám všechno naloží na korbu a poté jeďte do cíle. Na převoz předmětů máte omezený časový limit. Dokážete si projít hned několik úrovní? Cestou dávejte pozor, abyste náklad nevysypali.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Easter Egg Hop
Video se načítá

V této hře hrajete za velikonočního zajíčka. S tímto zajíčkem máte za úkol chytat všechny malé kuřátka. Za kuřátka dostanete určitý počet bodů. Chytejte také motýly, kteří Vám pomohou v rychlosti. Nasbírejte potřebný počet bodů a postupte dále.

 
79%
Hra - Velikonoční golf
Video se načítá

Velikonoční zajíček Jake by si rád zahrál golf. Sbírejte vejce jako bonusy, za které získáte extra body navíc. Nezapomínejte ale dokončovat každou jamku v co nejmenším možném počtu úderů, abyste získali vysoké skóre. Dávejte si pozor v každé úrovni na nepříjemné překážky a snažte se uhrát nízký počet úderů.

 
70%
Hra - Easter Bunny
Video se načítá

Velikonoční zajíček by se rád přichystal na oslavu. Pomozte mu zvolit vhodné oblečení. Můžete si vybírat z celé řádky možností. Na výběr jsou přednastavené kostýmy, pokrývky hlavy, boty, náhrdelníky, křídla a rekvizity. Sami si můžete upravit mikinu, tričko, sukni, kraťasy nebo mašli. Aby toho nebylo málo, můžete zajíčka polít vodou, vysušit mu chlupy nebo přidat třpytky.

 
79%
Hra - Velikonoční oblíkačka
Video se načítá

Velikonoce jsou svátky jara. A jaro je spojeno s barevností. Všechny květy krásně kvetou, svítí sluníčko a tráva se zelená. Stejně je tomu i v této barevné oblíkačce. Oblečte svou slečnu jako velikonočního zajíčka nebo jen prostě do barevného oblečku, aby ladila s přírodou. Krásně slečnu namalujte a oblečte, ať jí to slušní. V barevném oblečení má člověk i lepší náladu.

 
25%
Hra - Velikonoční dekorace
Video se načítá

Vyfouknutá velikonoční vejce se zdobí a nazývají se kraslice. Jednu takovou kraslici si můžete ozdobit v následující hře. Máte na výběr několik barev, různé květinky a jiné zdobení. Dokážete všechno zdobení umístit přesně na vajíčko tak, aby vám nikde nepřečuhovalo? Ozdobení záleží jen na vás, tak hurá do toho.

 
53%
Hra - Easter Mahjong
Video se načítá

Mahjong s barevnými vajíčky. Tato hra kombinule dvě staré známé hry - Mahjong a Solitaire. Myšlenkou hry je odstraňování dvojic dílků z obrazovky. Pokuste se odstranit všechny dílky. Dílky jsou k dispozici pouze pokud nejsou překryty nějakým jiným a mají volno z levé nebo pravé strany. Dílky musí mít vždy stejný design.

 
71%
Hra - Happy Easter Bunny
Video se načítá

Velikonoce se blíží, a tak vylézají na naše obrazovky velikonoční zajíčci. Vaším úkolem bude jednoho z nich poupravit podle své fantazie. Můžete mu změnit barvu srsti a čumáčku, tvar obočí nebo třeba pusu. Aby toho nebylo málo, tak napravo od zajíce se nachází spousta oblečení, do něhož můžete zvířátko navléct.