Unity 3D

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Break It If You Can
Video se načítá

Zvládnete vysbírat všechny předměty? Zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude protože také se budete vyhýbat překážkám. Snažte se jim vyhýbat a sbírat ty předměty, které jsou ve správné barvě.

 
76%
Hra - Free Fur All
Video se načítá

V této hře si budete moci hrát s několika medvědy. S jedním si budete zkoušet bojová umění a dalšího budete krmit. Také si s jedním medvědem budete pořizovat selfie. Čas vás neúprosně tlačí.

 
68%
Hra - Dodge The Rocket
Video se načítá

Dokážete se vyhnout všem raketám v této hře? Také budete muset sbírat mince. Dávejte pozor, abyste se nedotkli země a stropu, jinak hra končí.

 
72%
Hra - DigDig
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které se snažíte prokopat tak hluboko, jak jen to půjde. Pozor si však musíte dávat na stav paliva a vaše životy. Palivo můžete najít v kanystrech, životy však přidat nelze.

 
74%
Hra - Evol
Video se načítá

Cílem hry je sbírat pod hladinou tajemné svítící předměty, které pomáhají zvětšovat Vaši skupinku. Pokud narazíte na nepřátele, můžete o členy skupinky přijít.

 
77%
Hra - Cryptus
Video se načítá

Pokuste se pomoci houbě, která nemá v lese žádné kamarády. Je třeba přeskákat všechny nástrahy na zemi. kromě toho se vyhněte také nepřátelům a jejich útokům.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

81%
Hra - Anoix
Video se načítá

V tomto netradičním arkanoidu se budete pohybovat ve 3D. Cílem je odrážet míček od plošiny tak dlouho, dokud nedojde ke zničení všech bloků. Míček může být vystřelen i vysoko do vzduchu.

 
76%
Hra - Like A Cube
Video se načítá

Pokuste se dostat kostku skrze spletitý labyrint, který je plný pastí. Musíte si dávat pozor na dotyk s pohybujícími se předměty. Zdí se dotýkat můžete, ale vykukují z ních bodáky, které Vás rozcupují.

 
75%
Hra - BrickDown Nextgen
Video se načítá

Cílem hry je pomocí koulí sestřelit všechny další předměty z hrací plochy. Jakmile bude plcha vyčištěna, otevře se postup do dalšího kola. Jak si dokážete poradit?

 
71%
Hra - Ninja Climb
Video se načítá

Pokus se unikat před neustále se zvedající hladinou žhavé lávy. Jediná úniková cesta vede vzhůru, takže hurá na to. Cestou je dobré sbírat také všudypřítomné mince.

 
74%
Hra - Nanny Sleepytime
Video se načítá

Chůva ve školce rozhodně nemá jednoduchou práci. Je potřeba, aby dala zlobivým dětem na zadek, protože jinak je nedostane do postele. Kolik dětí zvládnete umravnit?

 
80%
Hra - Globe Master
Video se načítá

Pokuste se zvolit si kategorii, kterou znáte nejlépe a pokuste se hledat na mapě známá místa. Mohou to být města, fotbalové kluby, nejvyšší hory světa a mnoho dalšího.

 
72%
Hra - Bounced
Video se načítá

Dokážete posbírat všechny kostky, které jsou nahodile rozmístěny? Poté se dostanete do dalšího kola. Samozřejmě nesmíte spadnout z plošiny.