Středověk

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
74%
Hra - Archers Duty
Video se načítá

Staňte se osamělým lukostřelcem, který z posledních sil brání opuštěnou věž. Oproti nepřátelům máte velkou výhodu ve svém postavení na vrcholku věže. Máte odsud velký rozhled do okolí a můžete na své nepřátele vysílat smrtící šípy. Kolik dní se dokážete ubránit? Po každém dni si můžete koupit vylepšení.

 
71%
Hra - Battle of Lemolad
Video se načítá

Tato hra zaujme všechny hráče, kteří mají rádi kombinaci strategie a tetrisu. Na začátku hry se musíte připravit na bitvu - nasbírat potřebné suroviny. Suroviny budete sbírat prohazováním předmětů tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejného druhu vodorovně nebo svisle. Po splnění levlu můžete za nastřádané suroviny také rozšiřovat svoje město. Jakmile se dostanete do bojovné části, je potřeba vysílat své vojáky do útoku. Kolik budete moci vyslat vojáků, záleží na počtu surovin, které budete mít, abyste jich měli dostatek, budete muset opět prohazovat dané hrací kameny.

 
72%
Hra - Da Vinci Cannon 2
Video se načítá

Umíte střílet z děla? Byli byste dobří dělostřelci? Vraťte se o několik století do minulosti a vyzkoušejte si takové malé obléhání a dobývání území. Pomocí děla sestřelujte nepřátele, kteří jsou opevněni. Musíte si správně nastavit výšku a sílu, jakou dělo vystřelí. V každém levelu máte omezený počet střel, takže se snažte, abyste protivníky zlikvidovali okamžitě.

 
84%
Hra - Sieger
Video se načítá

Další z parádních her, ve kterých ničíte objekty a pomocí nich zabíjíte vojáky. K dispozici máte několik druhů munice a musíte se vždy trefit tak, abyste všechno zničili na co nejmenší počet pokusů. Podaří se Vám zachránit všechna rukojmí??

 
91%
Hra - War Elephant
Video se načítá

Vysílání jednotek musí být dobře promyšlené z taktického hlediska. To je jeden z předpokladů, který budete muset ukázat i ve hře War Elephant. Vaše hlavní jednotka je obrněný slon, odkud se vydávají také všechny rozkazy. Nezapomínejte využívat i šípy, ať už jednoduché nebo také zápalné. Jedna z rad je, nikdy nevysílej lučištníky před vikingy.

 
81%
Hra - Knightmare Tower
Video se načítá

Jako odvážný rytíř musíš dělat mnoho věcí - nechat sebou střílet z děla, bojovat proti nepřátelům a při tom všem zachránit deset princezen, které někdo unesl. Aby ses zvládla dostat až na vrchol věže, budeš k tomu potřebovat mnoho vylepšení.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Legends of Honor
Video se načítá

Parádní budovatelská pařba, ve které si budete moci postavit vlastní království a vládnout jako pravá královna! Vytvořte si vlastní armádu a dobývejte jiná království! Stavět můžete také mnoho budov, které do království patří.