Spolupráce

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
42%
Hra - Morphicine
Video se načítá

Všichni tvoji bratři žijí ve vzájemné harmonii a pouze ty v sobě nemůžeš potlačit dvě rozdílné a divoké osobnosti. Proto se vydáš na dobrodružství a musíš cestou řešit různé hádankové překážky. Na tvojí cestě doufáš, že objevíš kontrolu sám nad sebou. Pokus se najít klid a harmonii ve hře Morphicine.

 
42%
Hra - Donkey Sean
Video se načítá

Cílem v této hře je dostat tyto zvířecí kamarády až k východu. Musíte také najít hvězdu a dostat se ven pomocí vzájemné spolupráce.

 
31%
Hra - Best Friends Forever 3
Video se načítá

Trojice důlních pracovníků se dostává opět do popředí! I ve třetím pokračování oblíbené logické hry Best Friends Forever potřebuješ vyřešit několik zajímavě vypadajících úrovní. Mezi panáčky můžeš přepínat stisknutím mezerníku a pohybuj se směrovými šipkami. Cílem je se vždy dostat do východových dveří.

 
100%
Hra - Scoregamites
Video se načítá

Oddychová logická hra, ve které bude vašim úkolem se svou skupinou panáčku osvobodit v každém kole uvězněné panáčky. Důležitá je vzájemná spolupráce, díky které dokážete zvítězit. Přeji hodně štěstí.

 
81%
Hra - Double Win
Video se načítá

Prapodivnému stvoření odlétla maminka daleko, což vede k pláči roztomilého tvora. Pomoz potvůrce v její cestě zvláštním světem. Pohybuj se za pomoci směrových šipek. Čeká tě porce osmnácti zajímavých úrovní, v nichž se pokusíš logicky přijít na cestu ke zlatému srdíčku. Dokážeš si vždycky úspěšně poradit?

 
80%
Hra - The Adventure of Two
Video se načítá

The Adventure of Two je skvělá hra, ve které budete ovládat dvě příšerky. Příšerky můžete ovládat spojené nebo rozdělené. Pokaždé mají jiné vlastnosti, které budete potřebovat k překonání 18 úrovní.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Adventure Of Crayon Shin-chan
Video se načítá

Dokážete spolupracovat se dvěma postavičkami. Snažte se posbírat všechny sladkosti na hrací ploše a také se dostat k jeskyni, která Ti otevře cestu do dalšího kola. Pouze díky spolupráci postaviček se můžeš dostat dále.

 
80%
Hra - McLeft LeRight
Video se načítá

Zajímavá logická hra, která Vás přinutí se zamyslet, ale také se u ní pobavíte. Ovládejte ze dvou postaviček pouze jednu, přičemž druhá se bude pohybovat přesně naopak. Dokážete se vyhnout pastem, posbírat všechny věci a také se s postavičkami potkat?

 
78%
Hra - Christmas Squirrel
Video se načítá

Sbírejte se dvěma veverkami oříšky, které jsou rozmístěny na jejich trase. Jedna z nich však neumí skákat vysoko, takže jí musíte nachystat odrazové můstky. Těmito jsou obvykle dárky, které musíte přemístit. Červené hvězdy Vám umožní roztavit ledové stěny, které jsou překážkou.

 
66%
Hra - Money Movers 2
Video se načítá

Zkuste si zahrát druhý díl této super logické hry, ve které budete opět pomáhat těmto bratrům. Jsou ve vězení a chtějí se od tam dostat, jenže musíte najít i jejich otce. Takže v každém levelu sbírejte peníze a snažte se dostat až k východu. Máte na to se dostat z vězení?

 
78%
Hra - Boy Robot Adventure
Video se načítá

V této logické skákačce budete mít za úkol překonat všechny překážky a dostat robota a malého chlapce ke stromu na konci kola. Strom musíte oživit za pomoci semínek, které po cestě posbíráte. Ve hře je důležitá zejména spolupráce mezi oběma postavičkami.

 
67%
Hra - Shape Shifter
Video se načítá

Pomozte hlavnímu hrdinovi do cíle a překonejte všechny překážky! Během hry se můžete proměnit na jedno ze tří zvířat, každé z nich má jiné schopnosti.

 
74%
Hra - Monster Escape
Video se načítá

Pokuste se pomoci dvěma monstrům, aby se dostala do dalšího kola. Pokuste se postřílet všechny nepřátele a posbírat také všechny hvězdičky. Následně se můžete dostat portálem do dalšího kola.