Spolupráce

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

62%
Hra - SpongeBob Gold Rush
Video se načítá

O tom, že život pod mořskou hladinou není nic jednoduchého se můžete přesvědčit v této super hře se Spongebobem. Pokuste se mu pomoci překonat všechny nástrahy a také nepřátele.

 
62%
Hra - The Pyramid Maze
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické skákačce bude dostat dva hrdiny přes levely plné překážek a přitom posbírat všechny vzácné diamanty, které se po cestě nacházejí. V každém kole na vás čeká množství překážek, které je možné překonat pouze spoluprací mezi hrdiny.

 
59%
Hra - Ticket
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol pomoci Bobovy a jeho psímu příteli Jerrymu, dostat se na letiště. Tam je pak čeká let do sídla loterijní společnosti, ve které si Bob vyzvedne pohádkový jackpot. V několika logických úrovních budete muset spolupracovat a řešit jednotlivé hádanky.

 
58%
Hra - Bounty Hunting Rabbits
Video se načítá

Králíci se vydali na báječné arkádové dobrodružství. Pojďte společně s králíky skákat v zasněžené krajince a sbírejte cestou penízky. Hra je vhodná pro dva hráče na jednom počítači, protože dostanete na starost dva králíky a jeden se bez druhého nemůže přesouvat na další část obrazovky. Máte omezené životy!

 
58%
Hra - Minerics
Video se načítá

Dva horníci uvízli v podzemních chodbách, společně musí najít cestu ven. Využijte jejich spolupráci a nezapomeňte sebrat drahé kameny. Podaří se vám jim pomoci?

 
56%
Hra - Droid Team 1
Video se načítá

Podaří se vám za pomoci týmu robotů dostat přes všechny náročné úrovně? Každý robot má jiné vlastnosti, které můžete využít při překonávání překážek.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
54%
Hra - Frozen Anna Save Elsa 2
Video se načítá

Dokážete prolomit mrazivou kletbu, která byla uvalena na Elsu? Bude potřeba za pomoci Anny a sněhuláka nasbírat všechna srdce. Dejte si pozor, jak se k nim budete dostávat. Poté stačí spokojeně přijít k Else a kletba bude zlomena.

 
54%
Hra - Oheň a Voda: Nová dobrodružství!
Video se načítá

Zahrajte si další super díl hry z velké série! Opět budete ovládat panáčky Oheň a Vodu. Hra je opět pro dva hráče, kteří musí spolupracovat, aby se dostali do cíle. Voda má modrou barvu a může se pohybovat všude, kde se tato barva objevuje. Také může sbírat modré drahokamy. Oheň je zase červený, sbírá červené drahokamy a pohybuje se všude, kde se červená objevuje.

 
50%
Hra - Dino Rush
Video se načítá

V této zajímavé hře budete hrát za dva dinosaury. Postupem času je nutné spolupracovat a aktivovat různé kladky a překážky. Cílem je sbírat mince, které najdete po cestě a také najít klíče, s jejichž pomocí budete otevírat dveře. Dokážete přijít na všechny záludnosti a poradit si se všemi nástrahami?

 
50%
Hra - Dogs in Space
Video se načítá

Dokážete si poradit s mnoha hádankami ve hře, kde je třeba dostat dva psy z vesmírné stanice. Tito si musejí poradit sami a zvládnout všechno vlastní pomocí. Mnohdy se bude hodit také štěkání.

 
46%
Hra - A Good Hunch
Video se načítá

Zahrejte si tuto logickou hru, kde hrajete za dvě horské kozy, ty se postupně snažíte dostat co nejrychleji do cíle. Přitom musíte všemožně skákat a promýšlet trasu i přes to není tak jednoduché jak to vypadá.

 
46%
Hra - Bestfriends Forever
Video se načítá

Dostaň všechny svoje muže do dveří a vyhraješ! Jakmile se postavíš na tlačítko, přepneš určitě věci v úrovni. Pohybuj se po hrací ploše za pomoci směrových šipek a tlačítko Shift slouží k přepínání mezi jednotlivými postavičkami. Dokážeš vyřešit sérii logických hádanek a úkolů? Tvoji muži očekávají, že je nezklameš!

 
46%
Hra - Mushbits
Video se načítá

Ve hře Mushbits dostaneš na starost zajímavé postavičky, které mají věčně hlad. Dostaň je k jejich potravě za použití omezeného počtu tahů. Některé plošinky omezují stvoření jedné barvy k pohybu po stejné barvě, na což si musíš dávat pozor. Hra ti nabídne hned několik poměrně zajímavých úrovní, kde si procvičíš logické uvažování.