Spolupráce

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
71%
Hra - Kim Possible: Draken´s Lair
Video se načítá

Překonejte společně s Kim Possible různé překážky, které musí zdolat, aby mohla porazit svého nepřítele. Kromě toho bude vaším úkolem vyhýbat se laserovým paprskům, přeskakovat překážky nebo líbit dveře.

 
71%
Hra - Fart king Bros
Video se načítá

Hlavně spoustu zábavy si užijete u hry Fart king Bros. Cílem je pomoci dvěma malým černouškům, aby našli zbývající díly svého totemu. Do vyšších oblastí se dostanete pouze pomocí speciální schopnosti černoušků, kterou je prdění.

 
70%
Hra - Georganism 2
Video se načítá

Ve druhém pokračování hry Georganism dostaneš na starost tvora, s nímž můžeš pohybovat za pomoci směrových šipek. Hra ti postupně ukáže, jak tvora ovládat a co vlastně dělat. Pro aktivaci starodávné síly se potřebuješ dotknout všech skrytých totemů. Dokončuj postupně všechny úrovně, v nichž dostaneš na starost různé tvory.

 
70%
Hra - Tale Of Two Hearts
Video se načítá

Mladý farmář se chystá požádat svou lásku o ruku. Pomozte proto oběma hrdinům posbírat všechny tři diamantové prsteny a dostaňte je následně do cílových dveří. Mladý pár musí navzájem spolupracovat, protože jen tak je možné zdolat všechny nástrahy a překážky.

 
68%
Hra - Dino Home
Video se načítá

Dvojice dinosaurů žila šťastně v lesích. Zde chtěli dinosauři vysedět vejce, ale jednoho dne se vzdálili, když šli hledat jídlo. Po návratu zjistili, že vejce odnesl veliký pták. Podívej se s nimi po ptákovi a pokus se dostat jejich dinosauří vajíčko zpátky tam, kam patří. Dokážeš si logicky poradit se všemi obtížemi?

 
68%
Hra - Heart Star
Video se načítá

Dostaňte dvě postavičky v každém kole bezpečně do cíle. Aby se vám to podařilo, musí postavičky navzájem spolupracovat. Každá z nich se přitom nachází v jiném světě, mezi kterými můžete podle potřeby přepínat.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

66%
Hra - Kitty Princess
Video se načítá

Prožijte dobrodružství společně se dvěma kočkami, které jsou originální nejen vzezřením, ale i schopnostmi. Podaří se vám je dopravit do cíle, co nejrychleji a bez menších problémů?

 
65%
Hra - Dino Duet
Video se načítá

Dino duet je velmi hezky udělaná hra, která zauje všechny milovníky chodících her. Hlavními hrdinami je zde duo dinosaurů. Větší dinosaurus nese na zádech menšího. V různých situacích se mohou rozpojit. Po cestě budete muset s dinosaurama sbírat různé předměty a peníze, které se Vám budou hodit. Snažte se posbírat všechno, co jen jde.

 
64%
Hra - Penguin Wars 2
Video se načítá

Cílem hry Penguin Wars 2 je dostat dva tučňáky přes levely plné překážek a nástrah. To bude vyžadovat nejen vyhýbání se různým překážkám, ale především spolupráci mezi oběma hlavními hrdiny.

 
63%
Hra - Biff and Baff - Rolling
Video se načítá

Používejte směrové šipky, abyste pohybovali s modrým Biffem a červeným Baffem. Zmáčkněte mezerník, abyste vystřídali Biffa s Baffem. Pomozte Biffovi a Baffovi k cestování napříč šesti světy s pěti úrovněmi v každém světe. S Baffem sbírejte hvězdičky, abyste získali body, zatímco pro Biffa jsou lepší klíče. Odemykat bude Baff.

 
63%
Hra - Forest Buddy
Video se načítá

V džungli není jednoduché se zorientovat. Pokusit se o to musíš ve hře Forest Buddy. Ovládání je pěkně rozepsané v menu Help. Hra obsahuje celkem patnáct úrovní, dokážeš si bezpečně poradit se všemi? Na počátku hry máš pouhých pět životů. Přepravíš bezpečně opici s ježkem přes zapeklité dobrodružství?

 
63%
Hra - The Friends Escape 2
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat dvě postavičky do dveří na konci kola. V každém levelu přitom na vás budou čekat různé překážky v podobě ostnů, zamčených dveří a podobně. Jen vzájemnou spoluprací mezi hrdiny můžete tyto překážky zdolat a dostat se do cíle.

 
62%
Hra - Broken Dreams
Video se načítá

V této logické skákačce s názvem Broken Dreams budete mít za úkol dostat zamilovaný pár k sobě. Využít přitom můžete klony hlavního hrdiny nebo množství dalších herních prvků, které přibudou až ve vyšších levelech.