Spolupráce

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám uprchnout co nejdále od zlého čaroděje. Vaše cesta povede skrz zázračný svět plný překážek, které nebude jednoduché zdolat. Kromě toho se snažte pomoci skřítkům a další magickým bytostem.

 
81%
Hra - SeppuKuties
Video se načítá

V této hře povede zvířátka k jejich potravě. Pro otevření překážek sbírejte klíče a pro postup do dalšího kola musíte získat vždy zlatý ořech. Vaše cesta se neobejde bez ztráty na životech. Kolik zvířátek dovedete do konce?

 
80%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám, které se ocitly v zajetí v Japonsku uprchnout a dostat se do bezpečí. Po cestě narazíte na množství překážek, které můžete zdolat jen za pomoci vzájemné spolupráce a vhodné interakci s vaším okolím.

 
79%
Hra - Jim Loves Mary 2
Video se načítá

V logické skákačce Jim Loves Mary 2 budete mít za úkol dostat k sobě Jima a Mary. To však nebude jednoduché, protože v cestě vám stojí mnoho nebezpečných překážek. Postavy tak musí spolupracovat, což jim umožní překonat všechny nástrahy.

 
79%
Hra - Lunar Lemurs
Video se načítá

Skvělá logická skákačka. Dva lemury musíš dostat k jejich příbytkům. Po cestě na ně ale čeká hodně překážek a zavřených dveří, přes které se dostaneš jen díky vzájemné spolupráci. Hra se dá hrát i ve dvou hráčích na jednom PC.

 
78%
Hra - Transmorpher 2
Video se načítá

Máme tu další skvělou hru, ve které budete muset zvládat spolupráci. K dispozici budete mít totiž několik mutantů, kteří mají specifické vlastnosti. Pokud narazíte na překážku, tak si můžete vybrat, kterého mutanta použijete v závislosti na druhu překážky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Pheus and Mor
Video se načítá

Pokud máte rádi logické skákačky, jste na správném místě. V této hře bude vaším úkolem pomoci malému chlapci a jeho psovi najít cílovou bránu. K tomu si musí postavičky navzájem pomáhat a spolupracovat proto je hra vhodná pro dva hráče.

 
77%
Hra - Another Life
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické skákačce bude dostat princeznu a rytíře v bezpečí k dřevěné bráně na konci každého kola. Po cestě musíte vysbírat všechny klíče, abyste bránu odemkli. Nezapomínejte, že postavičky musí často navzájem spolupracovat.

 
76%
Hra - 3 Pandas
Video se načítá

Tvým úkolem je zachránit tři roztomilé pandy před zlými piráty. Každá z pand má jedinečnou vlastnost, kterou můžeš využít při překonávání různých nástrah. Čeká tě spousta logických úkolů a překážek, takže neváhej a začni osvobozovat nevinné pandy!

 
75%
Hra - Back to Home
Video se načítá

Dvě kočičky, by se chtěli dostat zpět domů, ovšem bez vzájemné spolupráce to nezvládnou. Pomoz jim, aby se jejich sen stal skutečností.

 
74%
Hra - Me and My Dinosaur
Video se načítá

Překonávejte společně s Rexem tajuplné překážky a nepřátele, kteří se vás budou snažit zabít. Rex bude chodit za vámi neustále, pokud mu hodíte kostičku.

 
72%
Hra - Jim Loves Mary
Video se načítá

Jim miluje Mary, tento pár se má tak rád, že proto, aby byli spolu, udělají cokoli. Jenže na ně čeká spoutu překážek jako třeba rozzuřený otec nebo zlá macecha. Vaším úkolem bude vysbírat nejlépe všechna srdíčka a pak se šťastně shledat se svojí drahou polovičkou. Pomůžete jim?

 
72%
Hra - Lost Heroes
Video se načítá

Překonání překážek a také pomoc třem ztraceným zvířátkům je základním předpokladem ve hře Lost Heroes. V některých kolech si musíte se zvířátky pomoci navzájem ,protože jinak nebudete schopni splnit podmínky vstupu do dalšího kola. Zvířátka jsou také hladová, takže s nimi sbírejte kosti, mrkev a také melouny.