Spolupráce

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple
Video se načítá

Fireboy and Watergirl 3 Ice Temple je skvělé pokračování oblíběné postřehové hry, ve které je tvým úkolem dostat ohnivého muže vodní ženu přes nejrůznější levely. A pokud by tě nebavilo hrát samotnou, můžeš přizvat jednu kamarádku a můžete hrát spolu.

 
91%
Hra - Fireboy And Watergirl Forest Temple
Video se načítá

Máme pro tebe další epizodu hry Fireboy And Watergirl. Tentokrát se spolu vydáte do tajného klášteru v horách, kde spolu budete muset projet celkem 32 levelů plných lávy, diamantů, překážek a logických hádanek. Podaří se ti to?

 
81%
Hra - DUCKS!
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete ovládat tři kachničky. Nejprve budete hrát s jednou, ale postupem zachráníte i další dvě. Všechny kachničky se navzájem potřebují, protože každá má jiné vlastnosti. Zelená kachnička umí plavat a plive vodu. Červená kachnička neumí plavat, ale může fungovat jako barikáda proti střelám. Modrá kachnička umí létat a překoná tak mnoho nebezpečných překážek.

 
54%
Hra - Oheň a Voda: Nová dobrodružství!
Video se načítá

Zahrajte si další super díl hry z velké série! Opět budete ovládat panáčky Oheň a Vodu. Hra je opět pro dva hráče, kteří musí spolupracovat, aby se dostali do cíle. Voda má modrou barvu a může se pohybovat všude, kde se tato barva objevuje. Také může sbírat modré drahokamy. Oheň je zase červený, sbírá červené drahokamy a pohybuje se všude, kde se červená objevuje.

 
42%
Hra - Donkey Sean
Video se načítá

Cílem v této hře je dostat tyto zvířecí kamarády až k východu. Musíte také najít hvězdu a dostat se ven pomocí vzájemné spolupráce.

 
84%
Hra - Kitty Elves
Video se načítá

Dvě koťata se vydali na nebezpečné dobrodružství, které je může i zabít. Pomoz jim, aby se v každém kole dostali v pořádku do cíle. Podaří se vám to?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Aztec Adventure
Video se načítá

Pomozte dvěma hrdinům, aby získali všechny vzácné drahokamy z hrobky. Aby se k nim dostaly musí navzájem spolupracovat. Poradíte jim jak na to?

 
75%
Hra - Back to Home
Video se načítá

Dvě kočičky, by se chtěli dostat zpět domů, ovšem bez vzájemné spolupráce to nezvládnou. Pomoz jim, aby se jejich sen stal skutečností.

 
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video se načítá

Pomozte dvěma bratrům, aby se dostali do domku. Aby se jim to podařilo musíte vzájemně spolupracovat a vyhýbat se špatným tučňákem. Podaří se vám je dopravit do bezpečí?

 
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám uprchnout co nejdále od zlého čaroděje. Vaše cesta povede skrz zázračný svět plný překážek, které nebude jednoduché zdolat. Kromě toho se snažte pomoci skřítkům a další magickým bytostem.

 
66%
Hra - Kitty Princess
Video se načítá

Prožijte dobrodružství společně se dvěma kočkami, které jsou originální nejen vzezřením, ale i schopnostmi. Podaří se vám je dopravit do cíle, co nejrychleji a bez menších problémů?

 
58%
Hra - Minerics
Video se načítá

Dva horníci uvízli v podzemních chodbách, společně musí najít cestu ven. Využijte jejich spolupráci a nezapomeňte sebrat drahé kameny. Podaří se vám jim pomoci?

 
74%
Hra - Monster Escape
Video se načítá

Pokuste se pomoci dvěma monstrům, aby se dostala do dalšího kola. Pokuste se postřílet všechny nepřátele a posbírat také všechny hvězdičky. Následně se můžete dostat portálem do dalšího kola.