Slepice

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Chicken Adventure
Video se načítá

A to kuře krákoře a běhá v naší hře... Sbírá při tom spousty hvězdiček a vy mu v tom sbírání musíte pomoci! Kuře je velmi šikovné a umí skákat i ode zdi ke zdi - což se vám bude velmi hodit. Občas se setkáte i s nepřítelem. Čím rychleji level odehrajete a čím více při tom posbíráte hvězdiček, tím lepší bude vaše skóre.

 
41%
Hra - Rescue a Chicken 2
Video se načítá

Zachraňte malá kuřátka! Kuřátka se bojí výšek. Pomozte jim dostat se do hnízda, aniž by byla vystrašená. Na konci každé úrovně dostanete bonus za počet zachráněných kuřátek a za rychlost, s jakou jste úroveň úspěšně splnili. Při plnění úkolů vám budou překážet různá další opeřená zvířátka jako třeba sovy nebo vrány.

 
76%
Hra - Volley Pollo
Video se načítá

Velmi komická hra. Volejbal v dvou, kde hlavním hrdinou je kuře. A místo klasického volejbalového míče hrajete s vejcem, takže je jasné, že vajíčko nesmí spadnout na zem. Ovládádní je jednoduché pomocí šipek a vejce odpinkáváte mezerníkem. Přepinkněte vejce na stranu protivníka a snažte se, aby mu spadlo na zem na protihráčově polovině. Jakmile by spadlo vajíčko na zem na Vaší polovině, ubylo by Vám jedno z pěti vajec.

 
80%
Hra - Chicken Jumps
Video se načítá

Kuřata běhají a skáčou jako divoká ve hře Chicken Jumps. Tvým úkolem bude doprovodit vybrané kuře na jeho cestě za dobrodružstvím. Musíš přeskakovat nejrůznější překážky a sbírat bonusové věci. Za červíky získáváš body, kukuřice ti přinese superskok, vejce ti přidá trochu síly a hvězdička značí magii.

 
80%
Hra - Chicken Run 3D
Video se načítá

Velkou zábavu si můžete užít i na dvorku, kde žijí slepice. Stačí je pochytat a dostat se do dalšího kola. Slepice jsou však obratné, takže se snažte. Navíc si dejte pozor na kohouta, který si své hejno slepice pečlivě hlídá.

 
72%
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete střílet slepice na divokém západě. Se slepicí se utkáte ve střeleckém souboji na život a na smrt. Dávejte si pozor, protože máte omezený počet životu. Snažte se slepici zasáhnout v momentě, kdy pomalu tasí zbraň. Mířidlo musíte mít neustále na zbrani v pravém dolním rohu.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Moorhuhn Wanted Los Dosos
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete střílet na terče. Za omezený čas se musíte snažit získat co nejvíce bodů. Zaměřovač musíte neustále držet v červené zóně.

 
72%
Hra - Moorhuhn solitaire
Video se načítá

V této parádní hře, si zahrajete klasický solitaire s motivem slepic. Vaším úkolem bude skládat karty na sebe podle čísel a střídat barvu. Následně musíte všechny karty naskládat od esa až po krále do herních řádků.

 
78%
Hra - Chicken Out!
Video se načítá

Dokážete vysbírat všechny srdíčka a klíče? zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude. Později bude přituhovat a nezapomeňte, že klíče musíte stoupnout zároveň.