Shopaholic

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

71%
Hra - Shopaholic: Tokyo
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete nakupovat šaty a účastnit se módních přehlídek nebo focení. Nakupovat budete v Tokyu a do začátku máte nějaké peníze. Nevydrží však dlouho a musíte tak pracovat v kavárně. Pracovat můžete jednou denně. Následně můžete vyrazit na nákupy!

 
76%
Hra - Shopaholic: Rio
Video se načítá

Super hra, ve které budete nakupovat oblečení a účastnit se různých akcí. Na nákupy však potřebujete peníze, které získáte jednou za den prací. Pracovat budete jako průvodce. Následně můžete nakupovat různá oblečení a nepotřebné kousky prodávat. Můžete se účastnit různých akcí, kde však musíte dodržovat určitý dress code.

 
76%
Hra - Barbie Dreamhouse Shopaholic
Video se načítá

Barbie dostává neustále pozvánky na různé události, kde musí splňovat určitá kritéria módy. Přečtěte si pozvánku a zjistěte, jaké oblečení jí budete muset zakoupit. Pokud vyberete špatně, může se stát, že Barbie nepustí na oslavu a to samozřejmě nemůžete dopustit!

 
89%
Hra - Shopaholic Beach Models
Video se načítá

Další hra ze série Shopaholic! Tentokrát je tématem pláž, a podle toho vypadá i většina oblečení. Plavky, kraťasy, tílka, nepřeberné množství doplňků, to vše zde můžeš potkat. Nakupuj oblečení podle toho, abys splňovala dress code na party, na kterou ti zrovna přijde pozvánka. Vyhledávací tlačítko ti pomůže orientovat se, co v kterém obchodě mají, pejsek v šatníku ti zase pomůže s tvými věcmi. Pokud budeš mít málo peněz, vydej se pracovat do cukrárny. Budeš na místní pláži slavná?

 
86%
Hra - Shopaholic London
Video se načítá

Shopaholic London je jedna ze sérií her Shopaholic, kde budete nakupovat a prezentovat své oblečení. Před nákupem si musíte přečíst pozvánku, v níž je jasné uvedeno, jaké značky musíte mít oblečení. V daných obchodech musíte nakoupit a zkombinovat oblečení tak, aby nejen ladilo ale i dodržovalo všechna pravidla. Po splnění nákupu, se můžete jít na párty předvést.

 
71%
Hra - Shopaholic Real Makeover
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru, ve které budete mít za úkol připravit slečnu na večerní akci. Očistěte jí prvně obličej a vytrhejte obočí. Další na řadě je líčení, rtěnka, oční stíny, umělé řasy a podobně. Nakonec vyberte ty správné šaty a doplňky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Shopaholic Hollywood
Video se načítá

Je tu další hra ze série Shopaholic! Tentokrát se ocitáš ve slavném Hollywoodu. Dostáváš pozvánky na různé večírky a tvým úkolem je nakoupit a obléct si oblečení tak, abys na večírek zapadla. Utrácej, hýčkej se a užívej si život jako hvězda! V každé úrovni máte možnost pracovat. V první úrovni to je například ve Star Tours.

 
86%
Hra - Shopaholic New York
Video se načítá

Baví tě nakupování, ale táta ti nechce půjčit svou kreditku? Žádný strach, nakupování si užiješ do sytosti v téhle povedené hře. Vyber si postavu, která se ti líbí nebo která se ti podobá a vzhůru do ulic! V obchodech si můžeš koupit krásné šaty, boty, pořiď si nový účes, make-up - čeká to jen na tebe! Tak neváhej a do toho! Peníze můžete vydělat tak, že navštívíte následující podniky a budete v nich pracovat – Coffe a Bagels, NY Law Office a TOP Models.

 
85%
Hra - Shopaholic Milan
Video se načítá

Je tady další díl super nakupovací hry, tentokrát z módní metropole Milána. Projděte si spolu se slečnou, kterou si na začátku vyberte, všechny luxusní obchody s krásnýma botama, kabelkama, šperkama a samozřejmě tím nejlepším oblečením. Tak už na nic nečekejte a vydejte se do ulic ;) Peníze můžete vydělat tak, že navštívíte následující podniky a budete v nich pracovat – Coffe Bar, Pizza! a Catwalk Models.

 
84%
Hra - Shopaholic Christmas
Video se načítá

Blíží se Vánoce a na takový svátek je potřeba se obléci. Vyražte do Paříže a užívejte si nákupy. Vyberte si postavičku, dejte jí jméno, nezapomeňte na kreditní kartu a hurá na nákupy. Nakupujte šperky, boty, kabelky, šaty a nezapomeňte si zajít ke kadeřníkovi. Ale pozor, na každý den máte omezený rozpočet. V této hře bohužel není podnik, kde by se dalo pracovat. Lze tu pouze prodávat již nakoupené zboží.

 
83%
Hra - Shopaholic Models
Video se načítá

Vyber si modelku a vydejte se společně nakupovat. Vyplň její jméno, věk a znamení zvěrokruhu. Na nákupy dostaneš omezený rozpočet, takže dávej pozor, co si pořizuješ. Vybírej všechny potřebné předměty, aby z modelky udělaly potřebnou kočku. Roztoč si své denní kolo štěstí a zjistíš, co si máš pořídit. Peníze můžete vydělat tak, že navštívíte následující podniky a budete v nich pracovat – Pretty Pictures, Fit’n Fab a Vital Vitamins.

 
69%
Hra - Confessions of a Shopaholic Dress Up
Video se načítá

Vyrazíte-li s kamarádkami na nákupy, je nutné, abyste se na to řádně připravili. Pokud chcete celý den lítat po obchodech, je nutné, abyste měli pohodlné oblečení a boty, které Vás rozhodně nebudou nikde tlačit. Oblíkačky jsou senzační v tom, že můžete vyzkoušet nespočet kombinací oblečení, aniž byste se museli skutečně pořád převlékat. Oblečte slečnu do super topu a krátké sukně. A jako správná shopaholička musí mít u sebe tašku s koupeným úlovkem.

 
55%
Hra - Sunshine Shopaholic
Video se načítá

V této hře si zahraješ na závisláka na nakupování neboli shopoholika. Vyber si charakter, jestli chceš být dívka či chlapec, a pak už se vydej napříč městem na nákupy. Je to jednoduché, prostě choď a sbírej vše, co je opatřeno cenovkou. Ale dávej pozor! Po městě tě hledá tvůj miláček a snaží se ti v tvé nakupovací mánii zabránit, tak pokud nechceš dostat přítrž nakupování, musíš se mu v každém případě vyhnout. Tak hraj a nakup za co nejvíc peněz!