Sbírání lanem

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Nicki's Roundup
Video se načítá

Zahrajte si na našem webu tuto postřehovku, která otestuje vaší trpělivost a pozornost. Budete pomáhat mladé Nicki chytat čuníky a zajíce do lasa. Zní to jednoduše, jenže to nebudete snadné, jak si myslíte. Budete je chytat na koni a navíc se musíte vyhýbat i různým překážkám. Podaří se vám jich pochytat co nejvíce?

 
89%
Hra - Gift Rush 3
Video se načítá

Užijte si 3. díl této postřehovky, ve které budete pomáhat malému pavoučkovi nakrmit jeho mladé. Využívejte opět vaší pavučinu k pohybu. Někdy to nebude tak snadné, takže budete muset vymyslet tu nejjednodušší cestu. Máte na to vyřešit všechny levely ve hře?

 
71%
Hra - Valentiner
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Další skvělá hra, ve které budete sbírat lanem. Jako posel lásky musíte sbírat srdíčka a naplnit tak ukazatel lásky. Můžete sbírat i peníze nebo dárky. Navíc si můžete koupit bonus do dalšího kola.

 
37%
Hra - Sea Adventure
Video se načítá

Vyzdvihněte všechny poklady z mořského dna do lodě. Budete ovládat potápěče a spouštět ho na mořské dno. Dávejte pozor na mořské ryby a ostatní živočichové, kterých se nesmíte dotknout. Zvládnete vyzvednout všechny poklady až na loď?

 
75%
Hra - Gift Rush 2
Video se načítá

V druhém pokračování logické hry Gift Rush 2 bude vaším úkolem opět dostat mouchu k dárku. Využívat přitom budete pavouka, který dokáže vystřelovat pavučiny a uvést do pohybu sebe i okolní předměty. Podaří se vám zdolat všech 20 levelů?

 
74%
Hra - Ufo Rescue
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další parádní hru na skóre. Ve hře Ufo Rescue budete mít za úkol posbírat v každé úrovni všechny malé mimozemšťany. Dávat pozor si přitom musíte na letící meteority a na černé koule, které se k vám přisají. Pokuste se posbírat co nejvíce ufounů naráz a získat tak co největší bonus.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
86%
Hra - Gift Rush
Video se načítá

Skvělá hra, ve které budete mít za úkol chytit dáreček a donést ho spícímu pavoučkovi. Dárek můžete chytit pavučinou nebo nožičkami.

 
73%
Hra - Dwarf Goldminer
Video se načítá

Těžba v dolech je těžká práce. Pokud však máte k dispozici moderní techniku, jde to jako po másle. Vytáhněte co nejvíce kusů zlata a drahého kamení. Cílem je splnění určitého limitu skóre, který Vás propustí do dalšího kola.

 
76%
Hra - Merry Fishing
Video se načítá

Lov ryb je pohodovou záležitostí u které rádi relaxujeme. Ve hře Merry Fishing se o tom přesvědčíte. Sice musíte pro postup do dalšího kola předvést jistý výkon, ale jinak je to pohodička. každá z ryb je jinak bodově ohodnocena.

 
60%
Hra - Monkey Treasure
Video se načítá

Zkuste si otestovat své reakce a postřeh v této skvělé hře. Budete hrát za lovce pokladů, pomocí háku budete lovit nejrůznější truhly, diamanty a zlato. Stačí pouze vysbírat tyto věci, abyste mohli postupit dále. Jenže někdy se to bez boje neobejde, jakmile se vám objeví piráti tak je můžete sestřelit pomocí kanónu, když vysbíráte dělové koule. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

 
64%
Hra - Reel Gold
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete hrát za starého zlatokopa a vaším úkolem bude natěžit co nejvíce zlata. Hra se ovládá pouze šipkami. Začněte se zlatem, které se blyští, potom se vám postupně začnou blyštět všechny. Zvládnete vytěžit naprosto vše?

 
81%
Hra - Gold Miner Vegas
Video se načítá

Máme tu pro vás další díl vašeho oblíbeného zlatokopa! Tentokrát se přesunete do Nevady, konkrétně kolem města Las Vegas. Hra je pořád na stejném principu jako předchozí díly. Vytěžte do jedné minuty co nejvíce zlata a drahokamů. Splňte limit a postupte do dalšího levelu. Kdo z vás umí nejlépe těžit?

 
70%
Hra - Rocks Miner 2
Video se načítá

Staň se alespoň na čas účastníkem zlaté horečky a pokus se pod zemským povrchem objevit zlato nebo drahé kamení. Vyhýbej se chytání kamenů a překážek, což by ti znepříjemnilo dosažení cíle v aktuální úrovni. V každé úrovni před sebou máš zadanou sumu, kterou potřebuješ posbírat, aby bylo možné pokračovat dále. Hra je podobná super hře Gold Miner 3. Bombová gameska.