Rytíři

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

92%
Hra - Action Heroine Creator
Video se načítá

Vyzkoušejte si vytvořit vlastní bojovnici za pomoci velkého výběru účesů, oblečení a doplňků, které můžete všemožně barvit a dekorovat. Příjemnou zábavu.

 
81%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete vylepšovat postavu a zabíjet nepřátele. Když budete plnit úkoly, tak můžete získávat mnoho zkušeností a úrovně pro svoji postavu.

 
76%
Hra - Battle Cave
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Battle Cave je zábavná bojovka, kterou mohou hrát i dívky! Vydejte se s udatným rytířem do temných kobek a probojujte si cestu ven! Na své cestě můžete narazit také na různé postavy, které vám přidají bonus k životu nebo útoku.

 
75%
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video se načítá

Shadow Kings - Dark Ages je nová hra, od společnosti Goodgame. V těchto temných časech je potřeba, abyste se postavili na stranu dobra a postavili velkou pevnost. Musíte se ubránit před útočícími skřety a orky. Rozvíjejte město, stavte vojska a trénujte hrdiny.

 
64%
Hra - Carcassonne
Video se načítá

Ve hře Carcassonne se budete muset zamyslet nad umístěním jednotlivých herních políček, protože strategie je zde na prvním místě. Body obdržíte za uzavřená města, cesty a pole. Pokud na ně umístíte ještě postavičky, bude skóre o to vyšší.

 
60%
Hra - Twin Cat Warrior
Video se načítá

Zahraj si hru podobnou Fireboy and Watergirl. Také máš k dispozici dvě postavy, kočky, modrou a oranžovou. Nebo spíš kočičí rytíře. Vaším úkolem je dostat se přes 40 těžkých kol a dojít do zámku. Cestou sbírejte všechny červené krystaly, jinak tě to nepustí dál. Zahrát si můžeš i ve dvou na jednom počítači!

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
58%
Hra - Super Castle Sprint
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude s rytířem uprchnout před kostlivcem, který vás pronásleduje. Vaše úniková cesta je však plná různých nástrah, kterým se musíte včas vyhnout. Nezapomeňte během běhu sbírat mince, které následně můžete použít na nákup vylepšení.

 
70%
Hra - Surplus Soldiers
Video se načítá

Hra Surplus Soldiers je určena k prověření Vašich schopností. Musíte se vždy rytířem, kterého vystřelíte z děla, trefit do pokladu. Jakmile se tak stane, postupujete do dalšího kola. Pokusu máte neomezené množství, takže se nemusíte strachovat neúspěchu.

 
50%
Hra - Water Knight 2
Video se načítá

Podaří se vám zachránit princeznu? Vaším úkolem bude projít všechny úrovně a dostat se až k princezně. Pohybovat se budete po kamenech, které se náhodně objevují či mizí. Dávejte si pozor i na nepřátele!

 
66%
Hra - Stolen Sword
Video se načítá

Vždycky ses chtěla stát raději rytířem než princeznou? Nyní máš příležitost! Vydej se na nebezpečnou výpravu do podzemí. Vyhýbej se velmi špičatým ostnům a dostaň se ke zlatému klíči, abys mohla do dalšího levelu. Můžeš měnit gravitaci, což ti pomůže.

 
80%
Hra - Knight War Coloring

Odpočiňte si u této vynikající oddechové hry, ve které je vaším úkolem pouze jediné. Bavit se, odpočívat a kreslit si. Vyberte si tedy jeden z mnoha připravených obrázků a užijte si pohody při kreslení obrázků.