Rychlé reakce

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
63%
Hra - Connect Caféland
Video se načítá

Spojte stejné dezerty k sobě a zkuste je všechny v časovém limitu odstranit z plochy. Stačí se pouze dobře dívat a rychle reagovat.

 
63%
Hra - Animal Skipping
Video se načítá

Cílem v této hře je přeskakovat švihadlo co nejdéle. Myslíte, že to zvládnete? Tak se ukažte co ve vás je.

 
58%
Hra - Super Goldfish
Video se načítá

Podaří se vám utéct před dravci, kteří po vás jdou? Nebude to jednoduché, protože jich bude stále více přibývat.

 
60%
Hra - Barbie's Make-up Fiasco
Video se načítá

Barbie byla v módním salonu, ale její představy nebyly splněny a vypadá příšerně a proto to chce zamaskovat tím, že se upraví a nalíčí sama, předtím než ji uvidí její kamarádka. Pomozte jí s tímto úkolem.

 
54%
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video se načítá

Pomozte dvěma zamilovaným, aby se mohli líbat a led veřejnosti. Problém je však v tom, že jejich nesmí vidět přátelé. Zajistíte jim to?

 
72%
Hra - Beauty and the Beast Kissing
Video se načítá

Bella a Zvíře se velmi milují a proto by si chtěli láskou projevovat polibky. problém je však v tom, že před svatbou jejich nesmí nikdo vidět. Dokážete jim pomoci?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

53%
Hra - Menagerie Manager
Video se načítá

Podaří se vám postarat se o návštěvníky a potřeby všech zvířat? Každým levelem to bude náročnější, protože budete mít k dispozici více zvířat, která potřebují vaší péči. Také vás budou potřebovat návštěvníci, kteří potřebují vstupenky.

 
60%
Hra - Monkey Go Happy Survive
Video se načítá

Vyberte si opičku, podle svého stylu a prožijte s ní nové krátké dobrodružství. Tentokrát budete ovládat její lidského kamaráda a překonávat s ním různé překážky. Zvládnete všechny zdolat bez ztráty na životě?

 
90%
Hra - Run Santa
Video se načítá

Pomozte Santovi, aby překonal všechny nástrahy, které ho na cestě čekají. Podaří se vám Santu do cíle?

 
75%
Hra - The King's Scepter
Video se načítá

Cílem v této hře bude najít všechny předměty, které jsou schované. Také budete hledat rozdíly, stačí mít dobrý postřeh.

 
72%
Hra - Office Slacking 14
Video se načítá

V této postřehové hře budete mít za úkol pomoci hlavní hrdince splnit různé úkoly v kanceláři. Přitom si musíte dávat pozor, aby vás nezpozoroval váš šéf. Jakmile se objeví, musíte přerušit všechny úkoly a tvářit se že pracujete.

 
77%
Hra - Clean up Car Wash 3
Video se načítá

Zvládnete uklidit, umýt a lehce opravit tyto vozy? Když nebudete vědět jak dále, tak použijte nápovědu, která by vám měla pomoct.

 
83%
Hra - Spa Salon Slacking
Video se načítá

Tato mladá flákačka si nedá říct a nedělá to co má. Na vás bude, jí v tom pomáhat a nesmí být u toho přistižena.