Ryby

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
56%
Hra - Dinner In Paris
Video se načítá

Pomozte mladému kuchaři s jeho vařením. Připravte delikátní večeři v Paříži! Čekají vás různé druhy velmi zábavných úkolů. Umíte očistit rybu? Nebo krájet cibuli na pravidelná kolečka? V této hře se vše naučíte! Není to nic těžkého, stačí se jen otáčet u plotny tak, jak je třeba, nic nepřipálit a stihnout vše v čas.

 
78%
Hra - Fishing For Cuties
Video se načítá

Rybaření je vskutku super zábavná činnost. Můžeš relaxovat, odpočinout si od školy a jen tak přemítat nad myšlenkami. Uvolni se, nahoď udičku a třeba chytíš nějakou tu malou rybku. Ale nejprve obleč naši rybářskou hrdinku.

 
65%
Hra - Feed Us
Video se načítá

Piraně útočí! Mějte se na pozoru před zabijáckými rybami! Ryby mají velkou chuť na krev a vaším úkolem bude se postarat, aby byla naplněna. Hra má několik úrovní. Pro přístup do další musíte splnit určený limit krve. Za vypitou krev získáte přístup k dalším vylepšení vašich rybiček. Dávejte pozor na nebezpečné motory, mohou vám ublížit.

 
77%
Hra - Deep and Blue
Video se načítá

Oceán je obrovský, hluboký a nádherný. Ovládej spřátelenou velrybu a objevuj krásy přírody. Kliknutím na některé předměty můžeš pomáhat přátelům nebo ničit nepřátele. Pozor na nebezpečí, abi velryba není nezranitelná.

 
62%
Hra - Fish decoration
Video se načítá

Ať už je čas k obědu či nikoliv, můžete si zahrát na kuchařku a připravit skvělou pochoutku pro sebe a vaše přátelé. Co bude tou dobrotou dnes? Opečená ryba s přílohou. Ovšem to, s jakou přílohou, na jakým talíři a s jakou ozdobou je jen na vás, ale nazdobte ji tak, aby se všem sbíhali sliny, jen na ni pohlédnou.

 
57%
Hra - Sisis Fishies
Video se načítá

Sisi je miloučká kočička. Není jako ostatní kočky, které by nejraději zhltly všechny rybičky z akvária. Sisi se o ně naopak musí dobře postarat. Zvládne to s tvojí pomocí?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

70%
Hra - FishNeedWater
Video se načítá

Ryba prostě nemůže žít na suchu. Pro svůj život potřebuje vodu a do té musíte naši hlavní hrdinku co nejdříve dostat. Vaším úkolem bude pomocí tužky spojit objekty tak, aby se ryba dostala do vody. Ryba na suchu by nebyla moc šťastná. U této hry budete muset i trošku přemýšlet, náročnost spolu s rostoucími levely totiž razantně stoupá.

 
74%
Hra - Aqua Fish Puzzle
Video se načítá

Mořské dno je nevyzpytatelné a vy nikdy nevíte, jakou příšerku pod vodou potkáte. Ať už rybička, žralok nebo koník jsou v této hře ale roztomilé. Příšerky a rybičky musíte posouvat po plástvi pod vodou, tak, aby vytvořily čtyři stejné v řadě. Během každého dalšího tahu Vám na plochu přibydou další tři příšerky.

 
45%
Hra - Fish N Prey
Video se načítá

Staň se na chvíli součástí potravního řetězce v moři a vyzkoušej si, jaký život vede rybka. Úkol je jednoduchý, na začátku si malá rybka, a aby si vyrostla, musíš požírat menší rybky. Ulovíš-li jich dostatek, postupuješ do dalšího kola, kde jsi už o něco větší, a tak si můžeš troufnout i na větší kořist. Jenže kolem tebe plavou i mnohem větší ryby, než jsi ty a ty zas chtějí sežrat tebe, takže se jim musíš vyhýbat. Ale pozor! Ony za tebou poplavou a menší rybky se ti zas budou snažit utéci! Tak hraj a udělej ze své rybky tu největší, aby se už nemusela nikoho bát!

 
91%
Hra - Sisi Ice Fishing
Video se načítá

Kočička Sisi se vydala na jižní pól, aby si nachytala nejchutnější ryby na světě. Vaším úkolem bude ji obléct. Můžete změnit chycenou rybu, kbelík, kryt na rybářský prut, boty, čepice, šály a obleček. Namísto brýlí můžete dát šátek přes pusu nebo pirátskou pásku na oko. Když by se vám obrázek nelíbil, můžete začít znovu tlačítkem Reset.

 
75%
Hra - Marine life picture matching
Video se načítá

Zábavná hra v podmořském světě plném ryb a živočichů z hloubi oceánu. Tato hra obsahuje hezky kreslená vodní zvířátka, tvým úkolem je vybrat stejné obrázky. Vpodstatě je to takové zvířecí pexeso.

 
30%
Hra - Super Fishing
Video se načítá

Chytejte ryby! Staňte se rybářem na malé lodičce a házejte prut do vody. Vyhýbejte se bouřnému mraku, který na vás může vysílat blesky. Za každého chyceného vodního živočicha získáte body. Na chytání máte předem stanovený časový limit. Kolik bodů dokážete nasbírat? Ukažte svou rychlost s prutem! Pokud chytíte něco jiného, než živočicha, body se vám budou odečítat.

 
89%
Hra - Save Kaleidoscope Reef
Video se načítá

Zachraň Kaleidoscope útes! Útes zasáhne strašlivá rána kotvou. Všechno je zničeno. Je jen na tobě, jak rychle se útes znovu obnoví a vyroste na něm nový život. Zasaď co nejvíce medúz na útesy. Nakrm každou medúzu planktonem. Ta se pak promění v korál. Tvoji snahu ale marní rybičky, které se živí planktonem stejně jako tvoje medúzy. Pozor, nenakrmíš li medúzu dost rychle, zmizí v nenávratnu!